شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

ماسک

697

همانطور که میدانید ماسک ها از انتقال بیماری و ویروس ها از طریق تنفس و از شخصی به شخص دیگر جلوگیری میکند. در سال های اخیر استفاده از ماسک بسیار همه گیر بوده و از ضروریات حضور در جمع می باشد با این حال تنوع بالایی از ماسک ها تولید شده و با کیفیت های متفاوت وارد بازار شده اند.

طبق تحقیقات اخیر استفاده از ماسک های نازک و غیر استاندارد که پوشش کافی بر روی صورت ندارند از ایمنی کمتری برخوردار هستند و ماسک های چند لایه ایمنی بالاتری را برای فرد فراهم می کنند.

Filters
ماسک سه بعدی 5 لایه - بوفالو KF94 ماسک سه بعدی 5 لایه - بوفالو KF94یکی از بهترین مدل های ماسک برای مصرف در اماکن عمومی می باشد که فیلتراسیون بالای 94 درصد دارد. این ماسک دارای وزن سبکی می باشند و به دلیل فاصله ای که با دهان مصرف کننده دارد امکان مک
62,500 تومان 75,000 تومان
ماسک سه بعدی 4 لایه اطفال - بوفالو KF94 ماسک سه بعدی 4 لایه اطفال - بوفالو KF94 یکی از بهترین مدل های ماسک برای مصرف اطفال و کوکان دلبند شما در اماکن عمومی می باشد که فیلتراسیون بالای 94 درصد دارد.
62,500 تومان 75,000 تومان
ماسک 3 لایه ایرانی - ZSD ماسک 3 لایه ایرانی - ZSD دارای یک لایه ملت بلون و دو لایه اسپان کش های پرس شده مقاوم و کیفیت بالا
37,000 تومان 40,000 تومان
ماسک پرستاری پزشکی وارداتی سوژیان مدیکال وارداتی دارای ملت بلون ۳۳٪, دارای BEF بالاتر از 98% و شامل 5 پک 10 تایی داخل هر بسته میباشد. این ماسک های فوق العاده همراه با استقبال گسترده مردم توانسته جایگاه بسیار خوبی را در ایران پیدا کند . مناسب سویه جدید امیکرون
74,000 تومان 80,000 تومان
ماسک مشکی - عرب نویس ماسک مشکی - عرب نویس
75,000 تومان
ماسک کودک - وارداتی ماسک کودک های وارداتی در بسته بندی های کاملا بهداشتی قرار گرفته ودارای کیفیت بالا نیز میباشد . این ماسک ها سه لایه و معمولی بوده و دارای یک لایه ملت بلون (فیلترینگ) میباشد .
73,500 تومان
ماسک سه لایه - گل ماسک ماسک سه لایه - گل ماسک ضد حساسیت است و قابلیت تصفیه ی هوای بالایی دارد. این ماسک از 3 لایه ی مختلف ساخته شده است که هر کدام از آن ها قابلیت خاصی در تصفیه ی هوا دارد. این ماسک ها دارای لایه اسپان باند و ملت بلون و گیره بینی به
45,000 تومان
ماسک سه بعدی 5 لایه - KF94 ماسک سه بعدی 5 لایه - KF94 دارای پنج لایه شامل دو لایه اسپان ‌باند و سه لایه ملت‌ بلون می باشد و در ساخت آن از پرس التراسونیک برای دوخت درزها و اتصال کش استفاده شده است. این ماسک ها دارای فیکساتور فلزی بینی میباشد که به ک
40,000 تومان
ماسک های بهداشتی نفس که در جعبه ی 50 عددی بهداشتی عرضه می شود .کاربرد این ماسک ها در بیمارستان ها،کیلینیک ها،سالن های آرایشی و غیره میباشد. این شرکت از بهترین متریال برای تولید ماسک های خود استفاده میکند.
ناموجود
ماسک کودک - رها ماسک کودک - رها دارای 3 لایه می باشد و یک لایه ی خالص ملت بلون در وسط لایه ها دارد. این ماسک ها فول پرس اولتراسونیک هستند و در طرح های فانتزی تولید شده اند.
ناموجود
ماسک 3 لایه 50 عددی - 3EX ماسک 3 لایه 50 عددی - 3EX با استفاده از پارچه ی نرم و کش مرغوب و محکم ساخته شده است و از جنس ملت بلون است. این محصول به صورت کاملا استریل شده تولید و عرضه می شود.
ناموجود
ماسک Fish mask اصل - KF94 ماسک Fish mask اصل - KF94 با خاصیت خنک کننده و رایجه ی نعنا برای فصل تابستان انتخاب مناسبی است و یکی از بهترین مدل های ماسک برای مصرف در اماکن عمومی می باشد که فیلتراسیون بالای 94 درصد دارد. این ماسک دارای وزن سبکی می باشن
ناموجود
ماسک سه لایه کشی - Liberton ماسک های سه لایه پوشش خوبی روی مجرای تنفسی ایجاد میکنند و ورود و خروج هوای آلوده و انتقال آنها جلوگیری میکنند.
ناموجود
ماسک - APEX ماسک اپکس دارای فیلتر هوا بوده و اجازه ی ورود هوای آلوده را به منبع تنفس شما نمیدهد.
ناموجود
ماسک - N95 استفاده از ماسک یه هنگام آلودگی هوا و نیز وجود گرد و غبار در هوای محیط امری اجتناب ناپذیر است.
ناموجود
ماسک ارتودنسی Facial Mask Maquinox
ناموجود
ماسک سه لایه کشی - King این ماسک ها از الیاف پارجه ای پنبه ای ساخته شده اند که ضد حساسیت بوده و برای کاربر مشکلی به وجود نمیاورد.
ناموجود
ماسک سه لایه کشی - ساخت ایران استفاده از ماسک به منظور جلوگیری از ورود هوای آلوده به مجاری تنفسی و هنگام سرماخوردگی برای پیشگیری از سرایت ویروس انجام میگیرد.
ناموجود
ماسک شیلددار - Brilliant دارای لایه های محافظ در برابر میکروب ها می باشد و به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد امکان تنفس راحت تری فراهم می کند .
ناموجود