شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

سمان و لوتینگ

Filters
سمان موقت معمولی ایتنا مناسب برای سمان کردن کروان ها و بریج ها و اینله وآنله است . همچنین از این سمان برای چسباندن رستوریشن ها بر روی دندان وایتال به صورت موقت و تست موقت روکش های دائمی استفاده می شود. این محصول بدون اوژنول و رزینی بوده که در نتیجه با سمان های دایمی سازگار است وبا آن ها تداخل ایجاد نمی کند و رادیو اپک می باشد.
910,000 تومان
کیت کامل Bisco - CHOICE 2 شامل : (A1، B1، Milky Bright و دو عدد Translucent)، باندینگ All-Bond 3 اجزا A,B (هر کدام یک بطری 6 میلی لیتری)، اسید اچ Uni-Etch 32% (یک سرنگ 5 گرمی) و ...
14,400,000 تومان
سرنگ تک عددی Bisco - CHOICE 2 دارای فیلر بالا و Film Thickness کم (22µm) که باعث می شود استحکام ترمیم و جایگزینی دقیقی داشته باشد. این محصول قابلیت تحمل فشار بسیار بالایی دارد و برای سمان کردن وینیرهای پرسلن و کامپوزیت مناسب است. حجم هر سرنگ 4.5 گرم می باشد.
1,450,000 تومان
دایمی کروان های ایمپلنت و یا سمان موقت و طولانی مدت تنها در یک مرحله است از این محصول بر روی دندان طبیعی نیز می توان استفاده کرد .این محصول بدون اوژنول بوده که در نتیجه با سمان های دایمی تداخل ایجاد نمی کند. لازم به ذکر است که این محصول سلف کیور و رادیو اپک می باشد.
2,090,000 تومان
سمان رزینی دوال کیور Bisco - TheraCem - Natural برای سمان کردن زیرکنیا و تمامی روکش ها، اینلی ، آنلی ، بریج ، انواع پست های فلزی و غیرفلزی مناسب می باشد و به اچ ، پرایمر و باندینگ نیازی ندارد.
3,400,000 تومان
سمان رزینی دوال کیور Bisco - eCement Dual Cured برای ترمیم دندان‌های خلفی و نواحی دور از دسترس مناسب می باشد. این سمان دارای شید Universal است و مخصوص روکش های خلفی eMax می باشد. حجم این محصول 8 گرم می باشد. همانگونه که از اسم این محصول پیداست که از قابلیت دوال کیور برخوردار است.
2,550,000 تومان
سمان رزینی لایت کیور Bisco - eCement Light Cured شامل 1 عدد سرنگ تک عددی می باشد که برای چسباندن روکشهای eMac قدامی Milky Bright,Translucent A1 استفاده می شود. حجم این محصول 4.5 گرم می باشد.
1,450,000 تومان
سمان رزینی دوال کیور Bisco - Duo-Link Universal برای سمان کردن ترمیم های ساخته شده با سیستم CAD/CAM و سمان کردن کلیه ترمیم های غیر مستقیم مناسب میباشد. این سمان فیلر بسیار بالایی دارد . حجم این محصول 8 گرم می باشد.
2,550,000 تومان
گلاس لایت GC-Fuji II LC Gold با لیبل طلایی حاوی پایه استرنتیوم است. این بدین معناست که استرنتیوم مشابه کلسیم عمل کرده و با تشکیل استرنتیوم هیدروکسی و استرنتیوم فلوروآپاتیت موجب ترمیم و بازسازی داخلی دندان می شود.
1,600,000 تومان
گلاس آینومرهای جدید GC (لوتینگ و لاینینگ) با لیبل طلایی حاوی پایه استرنتیوم است. این بدین معناست که استرنتیوم مشابه کلسیم عمل کرده و با تشکیل استرنتیوم هیدروکسی و استرنتیوم فلوروآپاتیت موجب ترمیم و بازسازی داخلی دندان می شود.
2,750,000 تومان
سمان دائمی رزینی ایتنا دارای سه کاربرد سمان + باندینگ + اچینگ می باشد که این محصول را از دیگر محصولات متمایزمی کند و از آن برای سمان کردن کروان ها و بریج ها و اینله و آنله و پست می باشد و این سمان سلف ادهزیو بوده و قابل استفاده برای مینا ، عاج و فلز می باشد و حتی بر روی دندان طبیعی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و لازم به ذکر است که این محصول به دو صورت لایت کیور و سلف کیور قابل استفاده است و به هیچ عنوان در بزاق دهان حل نمی شود و بعد از استفاده هیچگونه حساسیتی برای بیمار ایجاد نمی کند. دوال کیور (مخصوص روکش آهنی)
2,000,000 تومان
سمان دائمی رزینی ایتنا دارای چهار کاربرد پرایمر + سمان + باندینگ + اچینگ می باشد که این محصول را از دیگر محصولات متمایزمی کند و از آن برای سمان کردن کروان ها و بریج ها و اینله وآنله و پست و ونیر استفاده می شود. دوال کیور (مخصوص زیرکنیا)
2,000,000 تومان

284

سمان ها یکی از موادی هستند که در دندانپزشکی استفاده های فراوان و مهمی دارند . سمان ها در انواع مختلفی تولید شده اند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند و دندانپزشک طبق تشخیص خود از آنها استفاده می کند. از سمان ها برای چسباندن روکش ، بریج ، پروتز نهایی و درمان های ایمپلنت استفاده می شود.