شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

Ivoclar Vivadent

آنچه در زوریخ در سال 1923 با تولید دندانهای مصنوعی آغاز شد ، به یک شرکت برجسته بین المللی دندانپزشکی با محصول و دامنه جامع برای دندانپزشکان و تکنسین های دندانپزشکی تبدیل شده است. Ivoclar Vivadent AG که مقر آن در Schaan ، Princity of Lihthtenstein است ، با استقرار در یک شرکت خصوصی از زمان تأسیس تاکنون بوده است. محصولات از اینجا به 120 کشور جهان ارسال می شوند.

Filters
باندینگ N Bond شرکت بزرگ ایوکلار یکی از قوی ترین و بهترین باندینگ های دنیا می باشد که استفاده رایجی در کشورهای مختلف دارد . این باندینگ فوق العاده باندینگ نسل 5 میباشد که یک مرحله ای است و لایت کیوربرای میناو عاج است . توتال اچ بوده و مناسب جهت ترمیمهای لایت کیورو دوال کیورکامپوزیت و کامپومر جهت چسباندن ترمیمهای اینله و انله و ونیر فیلر های این باند نانو بوده که لایه نازکی برروی سطح توبول های عاجی ایجاد میکند که موجب استحکام آن شده و بیس اتانول از تبخیر ان جلوگیری میکند.
2,080,000 تومان
کامپوزیت آی پی اس IPS Empress Direct تنها کامپوزیتی است که با داشتن خواص فیزیکی مناسب قابلیت ایجاد ترمیم بسیار عالی مثل ترمیم های سرامیکی را دارا می باشد و در دو نوع ونیل و انامل موجود است.
3,900,000 تومان
فیلترها Clear All