شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

Bisco

Filters
در هر صفحه
باند مخصوص مینا Bisco - Porcelain Bonding Resin یک باند کاملا هیدروفوب است که می توان از آن برای چسباندن لمینیت های پرسلنی و ترمیم لب پر شدگی های کامپوزیت استفاده کرد. حجم محصول 6 میل می باشد.
1,530,000 تومان
باندينگ نسل یونیورسال( نسل هشتم) دوال کیور Bisco - Univesal Primer بهترین محصول برای ترمیم های غیر مستقیم می باشد به طوری که مونومر MDPبا زیرکنیا، آلومینا و سایر فلزات در این نوع ترمیم میباشد. شامل 2 باندینگ 6 میل می باشد.
4,400,000 تومان
باندينگ نسل یونیورسال لایت کیور Bisco - All-Bond UNIVERSAL قبل از لایت با آب سازگار است و بعد از لایت کاملا آب گریز است به همین دلیل کیفیت باند و سیل بهتری دارد.این محصول در دو حجم 4 و 6 میل ارائه می گردد.
2,900,000 تومان
باندیگ نسل چهارم دوال کیور Bisco - All-Bond 3 A&B Set باند کامپوزیت به فلز است و می توان از آن برای سمان کردن ترمیم های غیر مستقیم فلز، پرسلن و کامپوزیت استفاده کرد. این محصول شامل 2 بطری 6 میلی می باشد.
5,550,000 تومان
Bisco - All Bond 3 Resin چهار عددی با انواع لایت،دوال و سلف کیور باند میکرو مکانیکال سازگار می باشد و به دلیل وجود اتانول در فرمول جدید آن تعداد لایه های مورد نیاز باندینگ را کاهش داده است. این محصول آب گریز است و به هیچ وجه آب را جذب نمی کند . حجم محصول 4 میل می باشد.
1,800,000 تومان
برس بلند Bisco -Dark Blue Bristle Applicators جهت استفاده باندها در حجم زیاد کاربرد دارد .جهت استفاده میزان بیشتری از ماده و یا پخش نمودن آن بر روی یک سطح کاربرد دارد .
520,000 تومان
دایکال نوری 1 گرم - Bisco - TheraCal LC قابلیت لایت کیور شونده دارد . برای استفاده در لاینر در زیر ترمیم های کامپوزیت ، آمالگام ، انواع سمان و سایر مواد بیس مناسب است . این محصول دارای ph قلیایی است و در آب حل نمی شود .
2,000,000 تومان
سایلن 2 عدد 6میل Bisco - Bis-Silane برای بهبود کیفیت باندینگ به پرسلن و رزین کاربرد دارد و مقاومت ناحیه باند شده را نسبت به رطوبت افزایش می دهد. دو قسمتی بودن این محصول (باید قبل از مصرف مخلوط شود تا فعال گردد) سبب افزایش مدت نگهداری و ثابت ماندن خواص آن می شود .
2,100,000 تومان
سرنگ تک عددی Bisco - CHOICE 2 دارای فیلر بالا و Film Thickness کم (22µm) که باعث می شود استحکام ترمیم و جایگزینی دقیقی داشته باشد. این محصول قابلیت تحمل فشار بسیار بالایی دارد و برای سمان کردن وینیرهای پرسلن و کامپوزیت مناسب است. حجم هر سرنگ 4.5 گرم می باشد.
1,450,000 تومان
سمان رزینی دوال کیور Bisco - Duo-Link Universal برای سمان کردن ترمیم های ساخته شده با سیستم CAD/CAM و سمان کردن کلیه ترمیم های غیر مستقیم مناسب میباشد. این سمان فیلر بسیار بالایی دارد . حجم این محصول 8 گرم می باشد.
2,550,000 تومان
سمان رزینی دوال کیور Bisco - eCement Dual Cured برای ترمیم دندان‌های خلفی و نواحی دور از دسترس مناسب می باشد. این سمان دارای شید Universal است و مخصوص روکش های خلفی eMax می باشد. حجم این محصول 8 گرم می باشد. همانگونه که از اسم این محصول پیداست که از قابلیت دوال کیور برخوردار است.
2,550,000 تومان
سمان رزینی دوال کیور Bisco - TheraCem - Natural برای سمان کردن زیرکنیا و تمامی روکش ها، اینلی ، آنلی ، بریج ، انواع پست های فلزی و غیرفلزی مناسب می باشد و به اچ ، پرایمر و باندینگ نیازی ندارد.
3,400,000 تومان
سمان رزینی لایت کیور Bisco - eCement Light Cured شامل 1 عدد سرنگ تک عددی می باشد که برای چسباندن روکشهای eMac قدامی Milky Bright,Translucent A1 استفاده می شود. حجم این محصول 4.5 گرم می باشد.
1,450,000 تومان
میکروبراش بلند 50 عددی Bisco -Endo White Applicators در داخل کانال های آماده شده برای سمان نمودن پست جهت باندینگ کاربرد ویژه دارد . برای کار در حفرات کوچک مناسب است .
1,050,000 تومان
نازل 30 عددی مخلوط کننده سمان - Bisco : 1. سر سرنگ مستقیم مخلوط کننده مواد Dual (بسته ۳۰ عددی). 2. سر سرنگ مخلوط کننده مواد Dual قابل کاربرد داخل دهان(بسته ۳۰ عددی). 3. سر سرنگ مخلوط کننده مواد Dual با سری قابل کاربرد در د
980,000 تومان
کیت کامل Bisco - CHOICE 2 شامل : (A1، B1، Milky Bright و دو عدد Translucent)، باندینگ All-Bond 3 اجزا A,B (هر کدام یک بطری 6 میلی لیتری)، اسید اچ Uni-Etch 32% (یک سرنگ 5 گرمی) و ...
14,400,000 تومان
اسيد فسفريك 4 سرنگ 5 گرم %۳۲ با آنتی باكتریال Bisco - Uni-ETCH دارای ویسکوزیته ی بالا و BAC می باشد که باعث می شود برای اچ لبه‌های انامل هنگام باندینگ‌های Self-Etch نیز به کار رود.
2,150,000 تومان
اسيد فسفريك 4 سرنگ 5 گرم %۳۵ Bisco - ETCH - 37 حاوی بنزالکونیوم کلراید (آنتی باکتریال) می باشد که در نابودی Streptococcus mutans تاثیر بسزایی دارد. برای افزایش قدرت باندینگ به مینا و دنتین این محصول گزینه ی مناسبی می باشد.
2,150,000 تومان
اسيد فسفريك 4 سرنگ 5 گرم %۳۵ با آنتی باكتریال Bisco - SELECT HV Etch به دلیل چسبندگی بالایی که دارد میتواند در انجام کار باندینگ نیز استفاده شود. این محصول در زیرسازی دندان عملکرد مطلوبی دارد و برای انامل
2,150,000 تومان
اسيد هيدروفلوريك 5 گرم %۹/۵ Bisco - Porcelain Etchant افزایش سطح پرسلن سبب افزایش باندینگ بین پرسلن و سمان می شود و قابلیت اچ میکروسکوپی پروتز های فلدسپاتیک را نیز دارد. این محصول دارای Barrier Gel می باشد
1,150,000 تومان
فیلترها Clear All