شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

ITENA

Filters
Iperbond Max یک ادهزیو یونیورسال تک جزئی، سلف- اچ و لایت کیور است که برای باندینگ قابل اعتماد در یک مرحله قابل استفاده است، و امکان باند محکم با عاج و مینای دندان را فراهم می کند.
1,630,000 تومان
کیت بلیپینگ آفیس آیتنا که به تازگی وارد بازار ایران شده است اگرچه خیلی شناخته شده نیست اما قطعا در آینده ای نه چندان دور جزو موادهای بلیچینگ خوب و موثر در سر زبان ها خواهد افتاد زیرا که تاثیر بسیار خوبی بر سفید کردن دندان ها و همچنین ماندگاری بالا را دارد . استفاده این کیت تحت نظر دندانپزشک در کلینیک ها باید انجام گیرد. در ضمن شرکت دندانه جزو نماینگان فروش شرکت آیتنا میباشد و سعی این شرکت در معرفی و ارایه بهترین های زیبایی در ایران است .
2,830,000 تومان
کیت بلیچینگ هوم 4 سرنگه آیتنا برای استفاده روز و شب و هر موقعی که دلتون بخواد هست که بزنید به دندونا و اونارو سفید کنید . بلیچینگ خانگی روز آیتنا دارای 6% هیدروژن پروکساید و بلیچینگ خانگی شب آیتنا دارای 16.5% هیدروژن پروکساید . این بلیچ هوم دارای ویسکوزیته بالا ، فلوراید ، طعم دلپذیر و PH خنثی می باشد در ضمن این بلیچینگ هوم فرانسوی مناسب برای سفید کردن و حذف لکه های تیره رنگ بر روی دندان هایی که بر اثر استفاده زیاد از چای و قهوه ، سیگار و افزایش سن تغییر رنگ پیدا کرده اند، می باشد.
2,450,000 تومان
سمان دائمی رزینی ایتنا دارای چهار کاربرد پرایمر + سمان + باندینگ + اچینگ می باشد که این محصول را از دیگر محصولات متمایزمی کند و از آن برای سمان کردن کروان ها و بریج ها و اینله وآنله و پست و ونیر استفاده می شود. دوال کیور (مخصوص زیرکنیا)
2,000,000 تومان
سمان دائمی رزینی ایتنا دارای سه کاربرد سمان + باندینگ + اچینگ می باشد که این محصول را از دیگر محصولات متمایزمی کند و از آن برای سمان کردن کروان ها و بریج ها و اینله و آنله و پست می باشد و این سمان سلف ادهزیو بوده و قابل استفاده برای مینا ، عاج و فلز می باشد و حتی بر روی دندان طبیعی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و لازم به ذکر است که این محصول به دو صورت لایت کیور و سلف کیور قابل استفاده است و به هیچ عنوان در بزاق دهان حل نمی شود و بعد از استفاده هیچگونه حساسیتی برای بیمار ایجاد نمی کند. دوال کیور (مخصوص روکش آهنی)
2,000,000 تومان
دایمی کروان های ایمپلنت و یا سمان موقت و طولانی مدت تنها در یک مرحله است از این محصول بر روی دندان طبیعی نیز می توان استفاده کرد .این محصول بدون اوژنول بوده که در نتیجه با سمان های دایمی تداخل ایجاد نمی کند. لازم به ذکر است که این محصول سلف کیور و رادیو اپک می باشد.
2,090,000 تومان
سمان موقت معمولی ایتنا مناسب برای سمان کردن کروان ها و بریج ها و اینله وآنله است . همچنین از این سمان برای چسباندن رستوریشن ها بر روی دندان وایتال به صورت موقت و تست موقت روکش های دائمی استفاده می شود. این محصول بدون اوژنول و رزینی بوده که در نتیجه با سمان های دایمی سازگار است وبا آن ها تداخل ایجاد نمی کند و رادیو اپک می باشد.
910,000 تومان
این کامپوزیت فلو نانوهیبرید می باشد، که جهت ترمیم دندان ها بکار می رود.
750,000 تومان
این کامپوزیت میکروهیبرید و حاوی ذرات نانو فیلر می باشد. حاوی 80% فیلر و 20% ماتریکس رزین Bis-GMA/TGMA می باشد.
1,075,000 تومان
پالیشرهای یک مرحله ای، برای پرداخت سریع و راندمان بالا، برای نتیجه ی نهایی زیبا و درخشش طبیعی. این محصول نیازی به خمیر پالیش ندارد. در بسته بندی های 6 و 20 عددی
610,000 تومان
فیلترها Clear All