شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

بلیچینگ

Filters
بلیچینگ آفیس لایت نوری وایت اسمایل برای استفاده در مطب به همراه اشعه لایت کیور بکار می رود و این کیت در یک مدل تک بیماره عرضه می شود. *دکتران عزیزی که از دستگاه اشعه لایت برای بلیچینگ استفاده می کنند، حتما از این نوع ماده استفاده کنند، زیرا مدل دیگر آفیس وایت اسمایل برای استفاده سلف کیور بدون اشعه می باشد.*
1,820,000 تومان
بلیچینگ آفیس White Smile - POWER WHITENING برای استفاده در مطب بکار می رود و این کیت در دو مدل تک بیماره و سه بیماره عرضه می شود.
1,700,000 تومان
پکیج بلیچینگ خانگی White Smile که حاوی کارباماید پروکساید است، برای انجام بلیچینگ در منزل مناسب می باشد و مقداری آب، آزاد سازی می کند که از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند.
2,200,000 تومان
بلیچینگ خانگی وایت اسمایل که حاوی کارباماید پروکساید است، برای انجام بلیچینگ در منزل مناسب می باشد و مقداری آب، آزاد سازی می کند که از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند.
450,000 تومان
سفید کننده دندان در مطب Opalescence Boost یک ژل فعال شده شیمیایی است که پس از حدود یک ساعت روی یونیت دندانپزشکی، دندان های روشن تر و سفیدتری را ارائه می دهد. ژل پراکسید هیدروژن قدرتمند 40٪ از نظر شیمیایی فعال می شود، بنابراین برای کار کردن به نور داغ و ناراحت کننده نیاز ندارد. با استفاده از پیکربندی منحصربه‌فرد دو سرنگ، پزشک فرمول پراکسید هیدروژن 40% را درست قبل از استفاده فعال می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که هر دوز سفیدکننده Opalescence Boost تازه و مؤثر است.
1,610,000 تومان
ناموجود
محتویات کیت بلیچینگ هوم اوپال سنس ULTRADENT کیت بلیچینگ هوم الترادنت 15 و 20 در صد دارای کارباماید پروکساید به همراه 11/0% فلوراید است این محصول برای استفاده در منزل تولید شده. از ویژگی های آن میتوان به ویسکوزیته بالا و عدم لغزش در تری و pH خنثی و خنک کننده بودن دهان و طعم نعناع آن اشاره کرد .همچنین لازم به ذکر است که به دلیل وجود گلیکول و آب و همچنین ذرات پتاسیم نیترات و سدیم فلوراید به هیچ عنوان حساسیت و سوزش لثه ایجاد نمی کند و باعث خشکی و ایجاد لک بر روی دندان نمی شود .
ناموجود
کیت بلیپینگ آفیس آیتنا که به تازگی وارد بازار ایران شده است اگرچه خیلی شناخته شده نیست اما قطعا در آینده ای نه چندان دور جزو موادهای بلیچینگ خوب و موثر در سر زبان ها خواهد افتاد زیرا که تاثیر بسیار خوبی بر سفید کردن دندان ها و همچنین ماندگاری بالا را دارد . استفاده این کیت تحت نظر دندانپزشک در کلینیک ها باید انجام گیرد. در ضمن شرکت دندانه جزو نماینگان فروش شرکت آیتنا میباشد و سعی این شرکت در معرفی و ارایه بهترین های زیبایی در ایران است .
2,830,000 تومان
کیت بلیچینگ هوم 4 سرنگه آیتنا برای استفاده روز و شب و هر موقعی که دلتون بخواد هست که بزنید به دندونا و اونارو سفید کنید . بلیچینگ خانگی روز آیتنا دارای 6% هیدروژن پروکساید و بلیچینگ خانگی شب آیتنا دارای 16.5% هیدروژن پروکساید . این بلیچ هوم دارای ویسکوزیته بالا ، فلوراید ، طعم دلپذیر و PH خنثی می باشد در ضمن این بلیچینگ هوم فرانسوی مناسب برای سفید کردن و حذف لکه های تیره رنگ بر روی دندان هایی که بر اثر استفاده زیاد از چای و قهوه ، سیگار و افزایش سن تغییر رنگ پیدا کرده اند، می باشد.
2,450,000 تومان

268

 بلیچینگ دندان یکی از روش های تخصصی دندانپزشکی برای سفید کردن دندان هایی می باشد که دچار تغییر رنگ ناشی از تغذیه ی نامناسب و عدم توجه شده اند، می باشد و بیمار می تواند این عمل را در مطب دندان پزشکی توسط دندانپزشک خود انجام دهد. اما می توان از محصولات تولید شده مخصوص  بلیچینگ خانگی که توسط برند های معتبر تولید شده است نیز استفاده کرد . قطعا بلیچینگ خانگی و بلیچینگ مطب با هم تفاوت هایی دارند که با توجه به سلیقه و هزینه ای که بیمار انجام می دهد متغییر است.