شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2021"  از "اردیبهشت"

تفاوت علائم آنفولانزا جدید و کرونا
تفاوت علائم آنفولانزا جدید و کرونا
پدید آمدن بیماری کرونا و آنفولانزای فصلی در یک زمان موجب نگرانی بسیاری از افراد شده است. به همین دلیل، ممکن است عده ای در تشخیص این دو عامل نگران کننده دچار اشتباه شوند. ما در این مقاله علائم آنفولانزا جدید و کرونا را مورد بررسی قرار داده و آن را در اختیار شما قرار دده ایم تا با مطالعه ی ان بتوانید اطلاعات کاملی در این زمینه بدست آورید.
انواع ماسک پزشکی
انواع ماسک پزشکی
ممکن است شما نیز از آن دست مخاطبانی باشید که در این روزهای خطرناک و بیماری زا، به دنبال منبع موثقی برای کسب اطلاعات درست و جامع می گردند که خود را از ویروس کرونا و بیماری آن محافظت کرده و خطر ابتلا به بیماری را کاهش دهند. ماسک ها یکی از عوامل محافظت کننده در برابر این ویروس و بیماری های حاصل از آن می باشند که باید نسبت به ان ها شناخت کافی داشته باشید.
روش های پیش گیری از ابتلا به کرونا
روش های پیش گیری از ابتلا به کرونا
ویروس های کرونا از طریق هوا می توانند به بدن انسان راه یافته و او را بیمار کنند. تنها راه نفوذ این ویروس ها از طریق تنفس می باشد، به همین دلیل در صورتی که در پیرامون شما این ویروس به صورت معلق در هوا وجود داشته باشد به راحتی از طریق تنفس وارد بدن شما خواهد شد و سیستم تنفسی و شش های شما را درگیر خواهد کرد. ویروس کرونا عملکرد مشابهی با ویروس ها دیگر مانند سرماخوردگی و آنفولانزا را دارند. لذا زمانی که فردی عطسه و یا سرفه می کند این ویروس از طریق قطرات در هوا گسترش خواهد یافت و حتی ممکن است بر روی سطوح مختلف دیگر مانند دستگیره در بنشیند و در صورت لمس آن، فرد را دچار این بیماری کند.
ضد عفونی کردن ابزار پزشکی
ضد عفونی کردن ابزار پزشکی
ممکن است در این روزها شما نیز مانند اکثر مراجعه کننده گان و بیماران لازم بدانید که به یک پزشک مراجعه کرده و مشکل به وجود آمده در سلامتی خود را حل کنید. ما در این مقاله اطلاعاتی را به صورت هدف مند و جامعی درباره ی وضعیت مطب های پزشکی در روزهای کرونایی و ضد عفونی کردن ابزار پزشکی پرداخته ایم.
روکش موقت دندان چیست؟
روکش موقت دندان چیست؟
روکش موقت دندان یکی از راه های رسیدگی به دندان ها می باشند. این روکش ها دارای انواع مختلف دست ساز و آماده می باشند که بنا به تشخیص دندان پزشک و نیاز فرد به روکش موقت دندان به کار گذاشته می شوند. روکش ها می توانند از مواد مختلفی مانند، فلز، سرامیک و یا ترکیبی از آن دو، پلی‌ کربنات، سولولوئیدی و... ساخته شوند. روکش دندانی یک کلاهک شکل دندان می باشد که وظیفه ی آن محافظت از دندان های شما می باشد. ممکن است برخی از افراد قصد به کار گذاشتن این روکش ها داشته باشند و بخواهند درباره ی آن ها اطلاعاتی را بدست آورند.
بررسی تخصصی ماسک N95
بررسی تخصصی ماسک N95
ماسک N95 وسیله ای حفاظتی و کنترلی تنفسی برای بسیاری از افراد به شمار می آیند. استفاده از این ماسک به همراه رعایت نکات بهداشتی موجب ایمن ماندن فرد از خطر ابتلا به بیماری کرونا و انواع عفونت های تنفسی خواهد شد. از آن جا که استفاده از این ماسک می تواند برای بسیاری از افراد جای سوالی ایجاد کند، ما در این مقاله تمامی اطلاعاتی که درباره ی این ماسک به آن نیاز خواهید داشت را جمع اوری کرده ایم.
کاربرد و نحوه استفاده ی موم ارتودنسی
کاربرد و نحوه استفاده ی موم ارتودنسی
موم ارتودنسی یک ابزار درمانی و دندانی می باشد که مراجعه کنندگانی که برای نظر یافتن دندان هایشان به مطب دندان پزشکی مراجعه کرده اند، می توانند از آن استفاده کنند. در این مطلب کابرد و نحوه استفاده از موم ارتودنسی به صورت کاملی توضیح داده شده است