شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

کامپوزیت میکروفیل

کامپوزیت میکروفیل

کامپوزیت میکروفیل

کامپوزیت های ماکروفیل نخستین کامپوزیت هایی بودند که وارد عرصه دندانپزشکی شدند و پس از مدتی با مشکلاتی مواجه شد و کامپوزیت میکروفیل پدید آمد.

کامپوزیت های میکروفیل جایگزین کامپوزیت های ماکروفیل شده بودند و این کامپوزیت توانسته بود تا معایب کامپوزیت ماکروفیل برطرف شود.

کامپوزیت دندان میکروفیل به کامپوزیت ریز دانه معروف می باشد و ذرات تشکیل دهنده ی آن کمتر از 100 نانومتر می باشد.

کامپوزیت میکروفیل برای دندان های جلو بسیار مناسب می باشد و می تواند پوسیدگی، شکستگی، ترک خوردگی و فاصله بین دندان ها را به خوبی بپوشاند.

این نوع کامپوزیت در دهه 70 میلادی وارد عرصه دندانپزشکی شد و در همان ابتدا مورد استقبال تمامی مردم قرار گرفت.

تاثیر بهداشت دهان و دندان بر روی کامپوزیت

شما می توانید با رعایت بهداشت دهان و دندان خود، عمر کامپوزیت را به مدت بسیار زیادی افزایش دهید و می توانید مدت زیادی از آن استفاده کنید.

برای طول عمر بیشتر کامپوزیت ها علاوه بر نکات بهداشتی باید رژیم غذایی خود را به طور مرتب رعایت کنید تا برای کامپوزیت ها اشکالی پیش نیاید.

به طور مثال له کردن و جویدن جسم ها و مواد غذایی سفت و سخت باعث می شود تا به کامپوزیت آسیب وارد شود.

برخی از مواد غذایی مانند نوشابه های گازدار و یا شیرینی ها می تواند در پوسیدگی کامپوزیت ها تاثیر گذار باشد.

یکی از مزیت های کامپوزیت دندان میکروفیل نسبت به کامپوزیت دندان ماکروفیل، صاف بودن سطم ترمیم می باشد.

 

نصب کامپوزیت دندان

برای نصب کامپوزیت دندان حتما باید به یک دندانپزشک متخصص مراجعه نمایید و پس از معاینه و مشاوره های او اقدام به انجام این کار نمایید.

در برخی از موارد و برای آن دسته از افرادی که دندان های نامرتبی دارند، کمی از سطح دندان باید تراشیده شود تا کامپوزیت به خود در جای خود قرار گیرد.

پس از نصب کامپوزیت شما باید چند روز ابتدایی را به خوبی از کامپوزیت ها مراقبت نمایید تا کامپوزیت در دهان و دندان شما جا بیوفتد.

رعایت نکات بهداشتی از جمله مسواک زدن را جدی بگیرید و حتما از نخ دندان و دهان شویه برای بهداشت بهتر دهان و دندان استفاده نمایید.

بسیاری از مراجعه کنندگان، از کامپوزیت دندان به عنوان زیبایی استفاده می کنند و باعث می شود تا دندان های شما بهتر جلوه کند.

 

کامپوزیت میکروفیل

 

چه کسانی نمی توانند از کامپوزیت میکروفیل استفاده نمایند؟

تقریبا تمامی کسانی که با دندان های خود مشکل دارند می توانند از کامپوزیت میکروفیل استفاده نمایند اما در برخی موارد استثناهایی پیدا می شود.

افرادی که دندان های نامرتب دارند به طوری که کامپوزیت بر روی آن ها غیر قابل نصب باشد امکان پذیر نمی باشد و برای حل این مشکل شاید لازم باشد دندان نامرتب کشیده شود.

اگر شما سن زیادی داشته باشد نصب کامپوزیت می تواند برای شما مشکل ساز باشد و اگر لثه های شما دچار ضعف باشد نصب کامپوزیت می تواند به آن آسیب برساند.

اگر دندان های شما به دلیل کوچک بودن فک مرتب نمی باشد و دندان های شما به صورت کج رشد کرده باشد، شما ابتدا باید دندان های خود را ارتودنسی کنید و سپس اقدام به نصب کامپوزیت نمایید.

 

جهت خرید کامپوزیت دندان حتما به مارک و نوع آن توجه داشته باشید و برای خرید آن حتما در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید.

اگر اطلاعات شما برای خرید محصولات پزشکی کافی نمی باشد، می توانید با مراجعه به مطالب سایت آگاهی خود را بالا ببرید.

همچنین شما می توانید جهت خرید کامپوزیت دندان میکروفیل به فروشگاه تجهیزات پزشکی سایت دنسیس مراجعه نمایید.

سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی دنسیس یک سایت تخصصی در زمینه فروش بلیچینگ دندان و فروش کامپوزیت دندان می باشد و یک فروشگاه دندانپزشکی محسوب می شود.

شما می توانید جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات سایت با کاشناسان این مجموعه تماس گرفته تا در شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: بلیچینگ وایت اسمایل

انصراف از نظر