شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قیمت کامپوزیت دندان

قیمت کامپوزیت دندان

قیمت کامپوزیت دندان

بسیاری از افرادی که قصد خرید کامپوزیت دندان را دارند، از قیمت کامپوزیت دندان بی خبر هستند و برای این که از قیمت ها باخبر بشوند مجبور می شوند به فروشگاه های دندانپزشکی و یا داروخانه ها مراجعه کنند. اما فروشگاه آنلاین دنسیس این مشکل را برطرف کرده است و شما می توانید برای اطلاع از قیمت کامپوزیت دندان به فروشگاه دندانپزشکی دنسیس مراجعه نمایید. فروشگاه دندانپزشکی دنسیس برترین نمایندگی در زمینه فروش کامپوزیت دندان و فروش بلیچینگ می باشد و همچنین بسیاری از محصولات دندانپزشکی در این فروشگاه به فروش می رسد. این فروشگاه محصولات پزشکی و دندانپزشکی خود را به پایین ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و این محصولات را با ضمانت به شما ارائه می دهد.

فروش انواع کامپوزیت دندان

در ادامه برخی از کامپوزیت هایی که در این فروشگاه در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است را برای شما نام می بریم.

 • کامپوزیت فلو
 • کامپوزیت رزینی
 • کامپوزیت میکرو هیبرید
 • کامپوزیت نانو هیبرید
 • کامپوزیت سلف کیور
 • کامپوزیت ماکروفیل
 • کامپوزیت میکروفیل
 • کامپوزیت دنفیل
 • نانو کامپوزیت

تمامی کامپوزیت های فوق در انبار فروشگاه دندانپزشکی دنسیس موجود می باشد و شما می توانید این محصولات را ارزان تر از همه جا تهیه نمایید. 

فروش مارک های مختلف کامپوزیت دندان

کامپوزیت های دندان مارک های مختلفی دارد که هر کدام از این مارک ها ساخت کشورهای مختلفی می باشد که می توانید با توجه به کیفیت و مواد سازنده آن، خریداری نمایید.

مدل آمریکایی

مدل ژاپنی

 • Kuraray
 • Geanial
 • Gradia Direct

مدل سوئیسی

هر کدام از مارک های فوق یک نوع کامپوزیت می باشد که می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری نمایید اما بهتر از قبل از خرید درباره آن ها کمی اطلاعات کسب نمایید.

 

3m کامپوزیت

 

نحوه نصب کامپوزیت بر روی دندان

برای نصب کامپوزیت ها ابتدا باید دندان های مرتبی داشته باشید تا کامپوزیت به درستی و در کنار یک دیگر قرار گیرند تا زیبایی آن جلوه دهد. در برخی از موارد لازم است که دندان ها کمی ترشیده شوند تا کامپوزیت بهتر بر روی دندان قرار گیرد و این کار باید توسط یک دندانپزشک متخصص انجام شود. برای نصب کامپوزیت ها حتما باید به درستی در جای خود قرار گیرند و در غیر این صورت می تواند به فک و لثه های شما آسیب وارد نماید. پس از نصب کامپوزیت چند روز طول می کشد تا کامپوزیت بر روی دندان های شما جا بیوفتد و در این چند روز از آن ها به خوبی مراقبت نمایید. برای اطلاع از انواع قیمت کامپوزیت دندان می توانید به فروشگاه دندانپزشکی دنسیس مراجعه نمایید.

رنگ کامپوزیت دندان

برای انتخاب کامپوزیت دندان می توانید رنگ آن را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید و کامپوزیت های دندان تنوع رنگی بالایی دارد. اما بهتر است قبل از خرید کامپوزیت و انتخاب رنگ آن از یک دندانپزشک متخصص مشاوره بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی نماید.

مراقبت های پس از نصب کامپوزیت

شما باید از کامپوزیت های خود مانند دندان های خود مراقبت نمایید و هر چه مراقبت بهتری از آن ها داشته باشید، طول عمر آن ها هم بیشتر می شود. کامپوزیت ها مقاومت بالایی دارند اما مقاومت آن ها به دندان ها نمی رسد و ممکن است با برخورد شدید و مستقیم آن ها آسیب جدی ببینند. تا جایی که می توانید کامپوزیت های خود را تمیز نگه دارید و حتما بعد از هر وعده غذایی با مسواک آن ها را تمیز کنید تا مواد غذایی بر روی آن ها نماند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کامپوزیت دندان و یا انواع آن ها با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. بیشتر بخوانید: فواید و عوارض بلیچینگ دندان

انصراف از نظر