شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

آمالگام و آمالکپ

285

آمالکمپ آمالگام ماده ای است که از آلیاژ جیوه ، نقره ، قلع و مس تولید شده است و برای پر کردن دندان های پوسیده از آن استفاده می شود به طوری که بعد از رفع بافت آسیب دیده ی دندان این ماده در جای خالی قرار میگیرد و ترمیم دندان انجام می شود.

ماندگاری و دوام بسیار بالای این ماده باعث شده است که دندانپزشکان از آن در ترمیم دندان هایی که فشار زیادی بر روی آنها قرار میگیرد ،استفاده کنند. احتمال شکستن این ماده بسیار کم است و در نتیجه ترمیم دندان مدت زمان بیشتری دوام خواهد یافت.

Filters
آمالکپ سینالوکس Cinalux شامل 42.6 درصد نقره و 31.4 درصد قلع و 26 درصد مس است و با مخلوط شدن با جیوه دندانپزشکی ملغمه تشکیل می دهد. این محصول با استفاده از فناوری پیشترفته و بهره گیری از روش تامایزینگ گازی به صورت ذرات کروی تولید می شود. همچنین این م
751,300 تومان
آمالکپ SDI یک محصول با قدرت هندلینگ مناسب جهت ترمیم های ایده آل با انطباق مارجینی عالی می باشد و عدم بروز حساسیت نیز از ویژگی های این آمالکپ می باشد .
ناموجود
آمالکپ سولالوی آمالکپ سولالوی یک محصول با کلاس جهانی می باشد که دارای ویژگی های مناسب جهت سهولت در استفاده کاربردی است . آمالکپ سولالوی بدون نا خالصی بوده و دارای سازگاری با لاین است .
ناموجود
کپسول آمالگام tgloy با 45% نقره در اندازه های 1 و 2 و 3 واحدی. کپسول آمالگام tgloy یک آمالگام سوپر کلاس فاز پراکنده در جهان است که آلیاژ آمالگام دندان گاما دوم ندارد. از جمله ویژگی های بسیار عالی این محصول می توان به این موارد اشاره کرد: * ساخته
ناموجود