شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

Mani

از زمان شروع تولید سوزن های جراحی در سال 1956 ، ما به عنوان تولید کننده، به رونق تولید تجهیزات پزشکی ابزارهای جراحی و دندان را در جامعه کمک کرده ایم. محصولات ما که تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی هستند که نیاز پزشکان و بیماران را برآورده می کند ، همچنین از استانداردهای سختگیرانه کشورهایی در خارج از کشور عبور کرده اند.

Filters
فایل دستی Mani - K از پرمصرف ترین فایل دستی ها برای عصب کشی دندان است. K فایل دارای مقاومت بیشتری نسبت به H بوده زیرا به جای تراش، مفتول پیچیده شده است و همچنین دارای سر گرد و بدنه گره ایی شکل می باشد.
ناموجود
پیزو ریمر - Mani مناسب برای تراش دادن دندان و قسمت های سخت آن مانند عاج به کار می رود و کانال را به صورت خطی شکل باز می کند .
ناموجود
فایل اسپریدر - Mani جهت پر کردن کانال طراحی شده و توسط آن می توان مواد را به انتهای ریشه فشار داد زیرا ساختار صاف و بدون شیار دارد .
ناموجود
فایل دستی Mani - H طول 25 با طول 25 یکی از فایل های پر مصرف دستی برای درمان اندو و ریشه می باشد . استفاده از این نوع فایل به دلیل تیز بودن قسمت سر ، نیازمند دقت و توجه بیشتری است.
ناموجود
فایل دستی مانی MANI_K یکی از فایل های پر مصرف و متفاوتی است که برای عصب کشی مورد استفاده قرار می گیرد . فایل های K نسبت به H دارای مقاومت بیشتری بوده و به صورت مفتول پیچیده شده می باشد .
ناموجود
گیتس دریل - Mani که کاربرد آن برای تراش دادن دندان و قسمت های سخت عاج به کار میرود .این محصول ژاپنی از بهترین جنس استیل ضد زنگ می باشد و مقاوم در برابر شکستگی است.
80,000 تومان