شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

گاز و رول پنبه

287

گاز و پنبه ی استریل مصارف پزشکی فراوانی دارد که در تمام مراکز بهداشتی و بیمارستان ها برای پانسمان انواع زخم ها استفاده ی فراوانی دارد. یکی از مهم ترین مشخصه هایی که این محصولات باید داشته باشند استریل بودن آنهاست به همین منظور استفاده از برند های معتبر باید در اولویت باشد.

Filters
گاز دندانپزشکی Golden Max این گاز 8 لایه و در ابعاد 5 در 5 سانتی متر است و تمام ترکیب آن از پنبه طبیعی است. گاز دندانپزشکی Golden Max را می توانید برای مصارف دندانپزشکی چشم پزشکی و جراحی های کوچک استفاده کنید.
110,000 تومان
رول پنبه Defend * نرم و انعطاف پذیر * بسیار فشرده * سایز: یزرگسال و اطفال * تعداد در جعبه: 600 عدد
ناموجود
رول پنبه کاوه رول بسیار فشرده است که انعطاف پذیری بالایی دارد و هنگام خیس شدن تغییر شکل نمی دهد.
65,000 تومان 75,000 تومان
گاز استریل دندانپزشکی موجود صددرصد پنبه ای بوده و سایز آن ها 5*5 می باشد . این گاز استریل ها برای جراحی های کوچک و دیگر رشته های پزشکی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .
ناموجود
گاز دندانپزشکی DEFEND گاز دندانپزشکی DEFEND محصول کشور آمریکا می باشد و کیفیت فوق العاده ای دارد. در ساختار این محصول از پنبه 100% استفاده شده است و برای مصارف دندانپزشکی، چشم پزشکی و جراحی های کوچک کاربرد خوبی دارد.
ناموجود
گاز مرهم برای مصارف دندان پزشکی مناسب بوده و مانع خون ریزی در جراحی های لثه و دندان می شود . این محصول برای ضد عفونی کردن و شستن جراحات به وجود آمده نیز قابل استفاده است .
ناموجود