شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

کالای پزشکی مصرفی

834
Filters
آبسلانگ - Vivent آبسلانگ ها یک بار مصرف هستند چون استریل کردن آنها بعد از مصرف غیر ممکن است و برای عدم انتقال میکروب پس از مصرف منهدم میشوند.
8,000 تومان
آبسلانگ - آلار آبسلانگ ها از جنس چوب میباشند و معمولا با طول ده سانتی متر و با عرض دو سانتی متر تولید و عرضه شده اند.
2,000 تومان
آبسلانگ - خزر آبسلانگ ها همان چوب های ساده ای هستند که پزشکان برای معاینه حلق بیمار از آنها استفاده می کنند.
1,100 تومان
آبسلانگ - سیاوش آبسلانگ وسیله ای بهداشتی برای معاینه ی بیمار در پزشکی و مخلوط داروهای دستساز در داروسازی نیز استفاده میشود.
1,400 تومان
آسان نفس اطفال - تهران فن آور طب معمولا اطفال استفاده از اسپری های تنفسی را بلد نیستند و درصد زیادی از دارو در هوا معلق میماند با استفاده از آسان نفس اطفال میتوانند به راحتی با تنفس های پی در پی مواد دارویی اسپری شده را به داخل ریه منتقل کنند.
25,000 تومان
آسان نفس بزرگسال - تهران فن آور طب آسان نفس وسیله ای برای استفاده از اسپری های مخصوص ریه است که کمک میکند درصد زیادی از ماده ی دارویی اسپری وارد ریه شود.
23,000 تومان
آنژیوکت آبی - ساخت هند آنژیوکت های وسیله ای هستند که در آزمایشگاه ها برای خونگیری و برای تزریق داروهای شیمی درمانی استفاده میشوند.
84,560 تومان
آنژیوکت بنفش - ساخت هند برای تشخیص سایز سوزن های آنژیوکت باید به رنگ های متفاوت کلاهک های هر کدام از آنها توجه کرد.
116,480 تومان
آنژیوکت زرد - ساخت هند استفاده از آنژیوکت ها برای سهولت در تزریق های وریدی و راحت تر یافتن رگ بیمار بسیار موثر می باشد.
104,160 تومان
آنژیوکت سبز - ساخت هند سوزن هایی که در ساخت آنژیوکت ها از آنها استفاده شده اند کاملا استریل و بهداشتی به بازار عرضه میشوند.
84,560 تومان
آنژیوکت صورتی - ساخت هند آنژیوکت های دارای لوله های بسیار انعطاف پذیری میباشند که امکان تزریقات وریدی را بسیار راحت تر کرده است.
84,560 تومان
آنژیوکت طوسی - ساخت هند از آنژیوکت ها به منظور تزریقات پی در پی ای که باید محلول دارویی وارد سیاهرگ شود استفاده میشود.
108,640 تومان
آنژیوکت نارنجی- ساخت هند آنژیوکت ها وسیله ای هستند که از آنها برای تزریق داروهای مختلف و تزریقات طولانی مدت استفاده میشود.
105,280 تومان
اپلیکاتور قرص - ساخت ایران گاهی اوقات به دلیل عفونت زیاد رحم پزشک دارویی تجویز میکند که باید وارد رحم شود اپلیکاتور این عمل را برای بیمار راحت تر انجام می دهد
2,100 تومان
اپلیکاتور کرم - ساخت ایران اپلیکاتور وسیله ای برای استفاده از کرم های واژینال می باشد و خیلی راحت ماده ی دارویی را وارد رحم میکنند.
2,000 تومان
اسپکلوم دلفینی سایز Medium - بکر(ظریف پلیمر) اسپکلوم ها دارای دو نوع معمولی و دلفینی هستند. استفاده از اسپکلوم برای بیمار هیچ ضرری ندارد و وسیله ای برای معاینه میباشد.
436,100 تومان
اسپکلوم دلفینی سایز Small - بکر(ظریف پلیمر) با استفاده از پیچی که روی اسپکلوم وجود دارد این وسیله باز میشود و بافت های بدن را کنار میزند تا معاینه انجام شود.
394,500 تومان
اسپکلوم سایز Medium - بکر(ظریف پلیمر) اسپکلوم وسیله ای برای معاینات واژینال بانوان است که کاملا استریل و یک بار مصرف هستند.
394,500 تومان
اسپکلوم سایز Small - بکر(ظریف پلیمر) این محصول از جنس پلاستیک نشکن ساخته شده است و احتمال شکستن آن هنگام معاینه در بدن بیمار صفر است
436,100 تومان
الکل اتانول ۴۵۰ میلی‌لیتر - ساخت ایران الکل اتانول استفاده ی زیادی در مصارف خانگی ، مصارف پزشکی و مصارف صنعتی دارد.
10,500 تومان