شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

کالای عمومی پزشکی

934
Filters
محلول ضد عفونی کننده سطوح 5 لیتری - مروابن محلول های با پایه الکلی همیشه برای ضد عفونی سطوح و بدن استفاده می شدند .محلول ضد عفونی کننده ی سطوح مروابن با پایه الکلی 70% سطوح فلزی، شیشه ای ، چوبی و ... را کاملا ضد عفونی میکند و ویروس کرونا و سایر میک
330,000 تومان
آسان نفس اطفال - تهران فن آور طب معمولا اطفال استفاده از اسپری های تنفسی را بلد نیستند و درصد زیادی از دارو در هوا معلق میماند با استفاده از آسان نفس اطفال میتوانند به راحتی با تنفس های پی در پی مواد دارویی اسپری شده را به داخل ریه منتقل کنند.
ناموجود
آسان نفس بزرگسال - تهران فن آور طب آسان نفس وسیله ای برای استفاده از اسپری های مخصوص ریه است که کمک میکند درصد زیادی از ماده ی دارویی اسپری وارد ریه شود.
ناموجود
اپلیکاتور قرص - ساخت ایران گاهی اوقات به دلیل عفونت زیاد رحم پزشک دارویی تجویز میکند که باید وارد رحم شود اپلیکاتور این عمل را برای بیمار راحت تر انجام می دهد
ناموجود
اپلیکاتور کرم - ساخت ایران اپلیکاتور وسیله ای برای استفاده از کرم های واژینال می باشد و خیلی راحت ماده ی دارویی را وارد رحم میکنند.
ناموجود
ایرینگ بادی - Diva استفاده از ایرینگ بادی به هنگام نشستن باعث میشود به استخوان دنبالچه و کمر فشار مضاعف وارد نشود .
ناموجود
پوار بینی اطفال - بکر پوار بینی برای تمیز کردن بینی نوزادان و خردسالان استفاده میشود و به وسیله ی پمپ هوایی که دارد محتویات بینی را تخلیه میکند.
ناموجود
ترازو دیجیتال - Perfect برای سنجش وزن انسان از ترازو استفاده میشود . ترازوی دیجیتال معمولا وزن را دقیق تر از ترازوی آنالوگ نشان می دهد.
ناموجود
جعبه کمک اولیه - کاسپین وجود جعبه ی کمک های اولیه در هر مکان عمومی و خصوصی و حتی در خودرو یکی از ضروریات است . این جعبه های حاوی تجهیزاتی مانند گاز استریل ، چسب زخم و باند های پانسمانی میباشد که از ضروری ترین تجهیزات برای اتفاقات غیر مترقبه میباشد.
ناموجود
دمیار اطفال - فناور طب اسپادانا (FTE CO) دمیار محفظه ای است که از یک سر اسپری به آن وصل می شود و از طرفی دهانه ای برای فرد مصرف کننده وجود دارد که گاز اسپری را تنفس کند.
ناموجود
گوشواره طبی - کافل پس از سوراخ شدن گوش برای ممانعت از بسته شدن و عفونت سوراخ گوش باید از گوشواره های طبی استفاده کرد.
ناموجود