صفحه اصلی / پکیج ویژه خدمات

پکیج ویژه خدمات

کلیه خدمات بلیچینگ در مرکز تخصصی دندانپزشکی فیاض بخش صورت می پذیرد.

مجتمع تخصصی دندانپزشکی فیاض بخش که سابقا به نام امام هادی علیه السلام مشهور بود با قدمتی بیش از بیست سال اولین مرکز تخصصی دندانپزشکی در رشته های ارتودنسی ، اطفال ، تشخیص ، اندو (درمان ریشه ) ، پریو (جراحی لثه) ، پروتز ، جراحی فک و صورت ، ایمپلنت ، زیبایی ، بلیچینگ با جدیدترین برندهای معتبر دنیا و مجهز به ارائه خدمات رادیولوژی و پری اپیکال به صورت دیجیتال با بهترین و به روزترین دستگاه ها میباشد که با حضور بیش از ۲۰ پزشک مجرب و متخصص که با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت آماده ارائه خدمات میباشند.

جهت دسترسی و استفاده کردن از خدمات ویژه از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 برای دیدن پکیج خدماتی کامپوزیت دندان کلیک کنید.

بلیچینگ دندان چیست ؟

بلیچینگ دندان راه حلی است آسان برای روشن کردن رنگ دندان. در این روش نه دندان های شما تراش میخورد و نه لایه یا موادی به آن اضافه می شود.

دندان های هر فرد به مرور زمان دچار تغییر رنگ می شود و این تغییر رنگ دلایل زیادی می تواند داشته باشد. مصرف مواد و غذاهای رنگی مانند قهوه، چایی، ادویه های غذایی یا مصرف دخانیات مثل سیگار باعث می شود که رنگ دانه های دندان شما فعال شود و به مرور زمان دندان های شما تیره شود.

بلیچینگ طوری عمل می کند که تمامی این تیرگی ها را که بعضی اوقات ارثی نیز می باشد را برطرف کرده و ظاهری زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

 

رعایت بهداشت دهانی در این سن بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر مراقب دندان های کودکان نباشیم می تواند عوارض و مشکلات جدی به بار آورد. پوسیدگی دندان و بیماری های لثه، کج رشد کردن دندان، نا مرتبی و … از مواردیست که می تواند یک عمر درد و پشیمانی را برای کودک به همراه داشته باشد.

امروزه یک نوع بیماری عفونی که 5 برابر بیشتر از آسم و 7 برابر بیشتر از تب یونجه در بین کودکان شیوع پیدا کرده است. این بیماری یک کرم خوردگی ساده دندان است که با مراقبت و رسیدگی منظم می توان از شیوع آن جلوگیری کرد.

مجتمع تخصصی دندانپزشکی فیاض بخش دارای بخش ویژه دندانپزشکی کودکان می باشد. استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا و همچنین همکاری با برترین دندانپزشکان اطفال در ایران از مزایای بخش دندانپزشکی کودکان کلینیک دندانپزشکی فیاض بخش که در منطقه سعادت آباد تهران قرار دارد می باشند.

واتس آپ پیام دهید