شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

پر کننده موقت و دائمی کانال

509

بعد از پاکسازی و کانال ریشه و عصب کشی دندان ، کانال پاکسازی شده باید توسط مواد مناسبی ترمیم شود. این مواد میتوانند به صورت موقت یا دائمی دندان را ترمیم کند.

این مواد باید دارای دوام و استحکام بالایی باشند و تمام طول کانال را تا نزدیکی ریشه پر کنند و هر گونه راه نفوذ را به ریشه ببندند.

Filters
پودر کلسیم هیدرو کساید MASTER DENT این پودر در زیر انواع مواد ترمیمی کاربرد دارد و برای استفاده به عنوان پرکننده موقت کانال ریشه بسیار مناسب است .
ناموجود
پودر کلسیم هیدروکساید - Biodinamica پودر کلیسیم هیدروکساید مناسب جهت محافظت پالپ در برابر محرکهای حرارتی، شیمیایی و ترشحات سمی مواد دندانی با PH قلیایی (12.4) جهت جلوگیری از رشد باکتری.
ناموجود
پودر کلسیم هیدروکساید (AV CALCIUM): از پودر کلسیم هیدروکساید در درمان کانالهای عفونی استفاده میشود. ترکیب این ماده با آب سبب ایجاد خمیر شده که جهت پر کردن موقت در درمانهای اندو مورد استفاده قرار میگیرد.
ناموجود
پودر کلسیم هیدروکساید USP گرید - DHARMA پودر کلسیم هیدروکساید USP گرید - DHARMA در حجم 56.6 گرم عرضه است و به عنوان پانسمان برای روشهای تقویت به صورت مخلوط شده و خمیری تولید شده است. این پودر دارای خاصیت پالپ کپینگ مستقیم یا غیرمستقیم پالپ می باشد
ناموجود
پودر کلسیم هیدروکساید مروابن این محصول برای ضدعفونی کردن ریشه دندان و پانسمان انتهال کانال دندان و همچنین جهت پوشش پالپ و زیر لایه در زیر پر کردگی بسیار مناسب می باشد. از دیگر مزایای پودر کلسیم هیدروکساید مروابن می توان به درمان غیر مستقیم پالپ اشا
ناموجود
خمیر کلسیم هیدروکساید - Master Dent خمیر آماده ی کلسیم هیدروکساید برای پر کردن موقت کانال و نیز درمان ریشه مناسب است و به دلیل داشتن PH بالاتر از 12 کاملا ضد باکتری می باشد. این محصول قابلیت حل شدن در آب را دارد و به واسطه ی این قابلیت به راحتی حذف
ناموجود
خمیر کلسیم هیدروکساید (AV CAL): خمیر کلسیم هیدروکساید جهت پر کردن موقت کانال دندان مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول در دو مدل شفاف و اپک تولید شده است. مدل اپک حاوی باریوم سولفات بوده و مدل شفاف آن حاوی این ترکیب نمیباشد.
ناموجود