شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

پانسمان

850
Filters
باند زیر گچ ویبریل 10 سانت - گل ارکیده ابعاد این باند 10 سانتی متری است . قبل از گچ گیری اندام مورد نظر باید آن را با الیاف نرم و ویبریل پانسمان کرد.
10,640 تومان
باند زیر گچ ویبریل 15 سانت - گل ارکیده ابعاد این باند 15 سانتی متری است .استفاده از الیاف نرم پنبه ای قبل از گچ پیری باعث میشود پوست دچار حساسیت و خشکی نشود.
97,000 تومان
باند سوختگی ۱۰ سانتی‌متر - کاوه برای پانسمان جراحات ناشی از سوختگی از باند سوختگی استفاده میشود که با قابلیت جذب بالا ترشحات سوختگی راجذب کند
2,666 تومان
باند سوختگی ۱۵ سانتی‌متر - کاوه رنگ قهوه ای موجود در باند های سوختگی به دلیل دیده نشدن ترشحاتی است که زخمهای سوختگی از خود بروز میدهند.
3,920 تومان
باند سوختگی ۱۵ سانتی‌متری - زرین طب باند هایی که خاصیت کشسانی مناسبی دارند برای پانسمان سوختگی بسیار مناسب میباشند زیرا محل سوختگی را کاملا پوشش میدهند.
97,000 تومان
باند کشی ۱۰ سانتی‌متر - کاوه باند های کشی استفاده ی فراوانی در بیماری های ارتوپدی و میان ورزشکاران به هنگام آسیب دیدگی دارد. هنگام ایجاد مشکلات وریدی برای افراد بهتر است از این باند های کشی برای ایجاد گردش خون در بدن استفاده کرد و همچنین از این بان
48,384 تومان
باند کشی ۱۵ سانتی‌متر - کاوه استفاده از باند های کشی برای التیام التهاب های مفصلی و کشیدگی عضلات کاربرد مفیدی دارد. این محصول از ۷۰ درصد پلی‌استر و ۳۰ درصد کش‌ پلی‌یورتان ساخته شده است و برای پوست کاملا بی ضرر و غیر حساسیت زا هستند.
45,360 تومان
باند کشی ۲۰ سانتی‌متر - کاوه افرادی که دچار بیماری های وریدی و یا واریس هستند بهتر است با استفاده از باند های کشی به برگشت خون به سیاهرگ ها کمک کنند.
48,720 تومان
باند کشی ۵ سانتی‌متر - کاوه جنس پلی استری این محصول امکان استفاده ی طولانی مدت را برای بیمار فراهم میکند.
45,360 تومان
باند کشی ۷.۵ سانتی‌متر - کاوه باند های کشی با اندازه های عرضی متفاوت برای استفاده در تمام اندام های بدن عرضه شده است.
45,360 تومان
باند کناربافته ۲ یارد ۱۰ سانتی‌متر - کاوه باند های کنار بافته پارچه های هستند که هیچ گونه مواد شیمیایی در ساخت آنها دخیل نبوده اند.
27,664 تومان
باند کناربافته ۲ یارد ۱۵ سانتی‌متر - کاوه برای پانسمان زخم ها و سوختگی ها و جلوگیری از ورود هر گونه آلودگی به بدن باید از باند های بهداشتی استفاده کرد.
25,536 تومان
باند کناربافته ۲ یارد ۲۰ سانتی‌متر - کاوه استفاده از باند ها برای پانسمان باعث میشود دمای حرارت زخم حفظ شود و زخم در بهترین شرایط التیام بیابد.
27,664 تومان
باند کناربافته ۲ یارد ۵ سانتی‌متر - کاوه باند های کنار بافته در سایزهای مختلف برای پانسمان نقاط مختلف بدن به بازار عرضه شده اند.
19,824 تومان
باند کناربافته ۲ یارد ۷.۵ سانتی‌متر - کاوه این باند های 2 یاردی دارای طول 180 سانتی متری و عرض 7.5 سانتی متری میباشند.
25,536 تومان
باند کناربافته ۳ یارد ۱۵ سانتی‌متر - کاوه این باند ها در واقع دارای طول 270 سانتی متری و عرض 15 سانتی متری می باشند.
18,144 تومان
پانسمان آماده ضدآب - Major ابعاد این پانسمان ها 20*10 میباشند . امروزه استفاده از پانسمان های آماده ،سرعت و راحتی فروانی در علم پزشکی ایجاد کرده است.
4,368 تومان
پانسمان آماده ضدآب - TG Med این پانسمان ها در ابعاد 10 * 25 میباشند. این نوع پانسمان به دلیل داشتن بافت سبک مانع از جریان اکسیژن نمیشود.
5,152 تومان
پانسمان آماده ضدآب - TG Med این پانسمان ها دارای ابعاد 30 * 10 میباشند. تعویض پانسمان های آماده همواره برای بیماران راحت بوده و باتوجه به ضد آب بودن این پانسمان ها استخمام بیمار به راحتی انجام میگیرد.
6,552 تومان
پانسمان آماده ضدآب شفاف - Major با توجه به ضد آب بودن این پانسمان های آماده استفاده از آنها برای بیماران بسیار راحت می باشد.
1,232 تومان