شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

نخ بخیه

318

بعد از جراحی لثه یا همان جراحی پریو دندانپزشک نیاز به نخ بخیه خواهد داشت یا محل جراحی بسته شود. نخ های بخیه شامل دو نوع جذب شونده و غیر قابل جذب می شود و همچنین میزان صخامت آنها طبق سایز بندی مختلف تفکیک شده است.

Filters
نخ بخیه جذبی سوپابن 3/0 ویکریل سوپا یک نخ بخیه جذبی و مصنوعی است که از پلیمر پلی گلیکولیک اسید یا (PGA) تهیه شده است . نخ بخیه سوپا بن در اندازه های مختلف موجود می باشد که متصل به سوزن فولادی و ضد زنگ است .
ناموجود
نخ بخیه 4/0سیلک سوپاسیل_سوپا قابل جذب نیست و از مواد پروتئینی آلی به نام فیبروئین تهیه شده که متصل به سوزن ضد رنگ فولادی است ، در سایز ها و نوع های مختلف .
ناموجود
نخ زیرلثه Retractor مناسب برای قالبگیری و کنار بردن لثه در تهیه پروتز یا روکش های ثابت می باشد.
ناموجود
نخ ویکریل سوچرز ایران _کلاژن آغشته به کروم _ جذب با سرعت کمتر (30-14 روز) _ نخ کت گوت کرومیک سوچرز ایران به رنگ قهوه ای می باشد.
ناموجود
-کلاژن آغشته به کروم - جذب با سرعت کمتر (30-14 روز) - نخ کت گوت کرومیک سوچرز ایران به رنگ قهوه ای می باشد.
ناموجود
نخ سیلک سوچرز ایران ابریشمی قابل جذب نیست اما از لحاظ کارکرد در نوع خود بهترین است. این نوع نخ با مواد غیر سمی رنگ آمیزی شده. نخ بخیه سیلک سوچرز در رنگ های مشکی و آبی موجود است
ناموجود
نخ نایلون سوچرز از یک ماده پلیمری به نام پلی آمید (Polyamide) غیرقابل جذب تهیه شده است که البته کمترین التهاب را در موضع ایجاد می نماید. نخ نایلونی سوچرز ایران به رنگ آبی می باشد.
ناموجود
نخ جراحی پلین سوچرز: – کلاژن آغشته به کروم – جذب با سرعت کمتر (30-14 روز) – نخ کت گوت کرومیک سوچرز ایران به رنگ قهوه ای می باش
ناموجود
نخ مونوکریل SMI نخ جراحی مونوکریل یکی از محصولات برتر شرکت SMI AG می باشد. مونوکریل از جنس پلی گلیکاپرون ۲۵، ۷۵% گلیکولید و ۲۵% کاپرولاکتون می باشد.
ناموجود
نخ مونوکریل SMI نخ جراحی مونوکریل یکی از محصولات برتر شرکت SMI AG می باشد. مونوکریل از جنس پلی گلیکاپرون ۲۵، ۷۵% گلیکولید و ۲۵% کاپرولاکتون می باشد.
ناموجود
نخ بخیه سیلک SMI نخ جراحی سیلک SMI یکی از محصولات پر کاربرد در زمینه نخ های جراحی است. نخ سیلک در دو نوع بافته و خالص در بازار عرضه می گردد.
ناموجود
نخ ویکریل SMI _مقاومت کششی بالا _پشتیبانی بافت عالی _حداقل واکنش بافت مصنوعی _کاهش هیدرولیز سرعت جذب پیش بینی شده
ناموجود
نخ بخیه پرولین SMI نخ پلی پروپیلن SMI کاربردی ترین نخ موجود در زمینه نخ های جراحی است. نخ پلی پروپیلن SMI تک رشته ای(مونوفلامینت) است.
ناموجود
نخ بخیه نایلون SMI نخ جراحی نایلون SMI یکی از محصولات پر مصرف در زمینه نخ های های جراحی است. نخ جراحی نایلون SMI تک رشته ای (مونوفیلامینت) است.
ناموجود
نخ پی دی اس PDS SMI استحکام کششی بالا و طولانی مدت : حفظ قدرت فوق العاده برای پشتیبانی طولانی مدت زخم ساخته شده از مواد مصنوعی : حداقل واکنش بافتی تجزیه از طریق هیدرولیز آب میانبافتی : نرخ جذب پیش بینی شده بالا
ناموجود
نخ ویکریل رپید SMI نخ ویکریل رپید SMI یکی از پر مصرف ترین محصولات در زمینه نخ های جراحی است.. نوع: نخ ویکریل رپید SMI چند رشته ای پوشش داراست. جنس بافت: نخ ویکریل رپید از جنس پلی گلیکولیک اسید است. پوشش: پوشش این نخ جراحی از جنس پلی کاپرولاکتون و کلسیم استئارات (۱%) است. رنگ: نخ ویکریل رپید در دو رنگ بژ و بنفش موجود است. واکنش بافتی: نخ ویکریل رپید SMI باعث می شود که مقدار واکنش بافتی کم باشد. قابلیت جذب: جذب نخ جراحی ویکریل رپید از طریق تجزیه در آب میان بافتی (هیدرولیز) صورت می گیرد. فرایند جذب ۴۲ روزه کامل می شود و در عرض ۷ روز ۵۰% قابلیت کشسانی خود را از دست می دهد.
ناموجود
نخ ویکریل رپید SMI یکی از پر مصرف ترین محصولات در زمینه نخ های جراحی است. در این مقاله به معرفی و بررسی ویژگی ها و مزایای استفاده از نخ ویکریل رپید خواهیم پرداخت. نوع: نخ ویکریل رپید SMI چند رشته ای پوشش داراست. جنس بافت: نخ ویکریل رپید از جنس پلی گلیکولیک اسید است.
ناموجود
نخ جراحی ویکریل ( نووسین ) بی بران یکی از نخ‌های بخیه قابل جذب ، مصنوعی و معمولاً بافته است که توسط شرکت بی بران است. نسخه monofilament نیز برای استفاده در عمل چشمی ساخته شده است. برای اتصال دو بافت نرم و بستن آن مورد استفاده قرار میگیرد.مدت ماندگاری نخ ویکریل در بدن حدود دوماه می باشد
ناموجود
نخ جراحی مونوکریل پلاس (Monocryl Plus) نوعی نخ جراحی استریل، قابل جذب و منوفلمنت می باشد که از یک کوپلیمر گلیکولید و ε-کاپرولاکتون تهیه شده است. کوپلیمر پلی گلی کاپرون آنتی ژنیک نمی باشد و در طول واکنش فقط یک واکنش التهابی جزئی در بافت ایجاد می کند. استحکام این نخ شبیه به استحکام نخ های نایلونی می باشد.
ناموجود
نخ نایلون ( دافیلون ) بی بران نخ های جنس نایلون بخیه های غیر قابل جذب هستند و از مقاومت کششی بسیار خوبی برخوردار هستند. بخیه های نایلونی به رنگ سیاه موجود است. نخ های نایلونی دارای خواص ایمنی عالی گره ای هستند و بدون چسبندگی به راحتی می توان آنرا جدا کرد. این بخیه ها از نظر عفونت مقاوم هستند.
ناموجود