شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

مواد هموستات

499

مواد هموستات موادی هستند که برای بند آوردن خونریزی دندان و لثه استفاده می شوند. هموستات باید تاثیر فوری بر روی خونریزی محل داشته باشد و میزان ماندگاری اثر آن به برند آن بستگی دارد. این ماده به صورت محلول و ژل تولید شده است و در بازار موجود می باشد.

Filters
ژل انعقاد خون مروابن این محصول یک ژل شفاف و بیرنگ آلومینیوم کلراید ۲۵% است که برای جلوگیری از خونریزی لثه در ترمیم های کلاس ll و V و نیز قالبگیری و چسباندن رستورشین های سرامیکی بسیار کاربرد دارد. ژل انعقاد خون مروابن یک سرنگ 3 میل است که شستشونی آس
110,000 تومان
محلول انعقاد خون - مروابن محلول انعقاد خون یا به اصطلاح مایع هموستات به منظور ثابت نگه داشتن جریان خونریزی استفاده می شود. این محلول به دلیل داشتن کلرید آلومینیوم که باعث انقباض لایه سطحی لثه آزاد با رسوب پروتئین های سرم و بافت می شود به جریان قطع
130,000 تومان
مایع هموستات Biodinamica - Hemostank مایع هموستات Biodinamica - Hemostank برای کاهش تورم و توقف خونریزی در حین و بعد از انجام درمان دندانپزشکی استفاده می شود. این محصول منقبض کننده عروق خونی است و حاوی آلومینیوم کلرید و فاقد اپی نفرین می باشد.
177,000 تومان
محلول خون بند - Nik Darman این محصول آلومینیوم کلرید 25% میباشد که تاثیر بسیار سریع و مناسبی در بند آوردن خون دارد . این محلول فاقد رنگ است و به طوق دندان ها رنگدهی ندارد.
125,000 تومان 110,000 تومان
ژل انعقاد خونریزی لثه FGM ژل انعقاد خونریزی لثه FGM دارای کلراید آلومینیوم 25% به جهت قالب گیری و ترمیم دقیق دندان است. ژل انعقاد خونریزی لثه یک ژل مبتنی بر کلرید آلومینیوم در غلظت 25٪ است. همچنین این محصول به کنترل خونریزی که از تغییر در باف
ناموجود
مایع هموستات و رترکتور لثه - Maquira هموپار ماده هموستاز و رترکتور لثه مناسب برای کارهای پروتزی و درمان های اندو و ترمیمی می باشد .
ناموجود
محلول خون بند ADS ماده هموستاز و رترکتور لثه مناسب برای کارهای پروتزی و درمان های اندو و ترمیمی استفاده می شود . این محلول حاوی آلومینیوم کلرید 25 درصد و فاقد اپی نفرین است همچنین شفاف و بدون رنگ می باشد.
198,000 تومان