شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

معاینه

928
Filters
آبسلانگ - Vivent آبسلانگ ها یک بار مصرف هستند چون استریل کردن آنها بعد از مصرف غیر ممکن است و برای عدم انتقال میکروب پس از مصرف منهدم میشوند.
ناموجود
آبسلانگ - آلار آبسلانگ ها از جنس چوب میباشند و معمولا با طول ده سانتی متر و با عرض دو سانتی متر تولید و عرضه شده اند.
ناموجود
آبسلانگ - خزر آبسلانگ ها همان چوب های ساده ای هستند که پزشکان برای معاینه حلق بیمار از آنها استفاده می کنند.
ناموجود
آبسلانگ - سیاوش آبسلانگ وسیله ای بهداشتی برای معاینه ی بیمار در پزشکی و مخلوط داروهای دستساز در داروسازی نیز استفاده میشود.
ناموجود
اسپکلوم دلفینی سایز Medium - بکر(ظریف پلیمر) اسپکلوم ها دارای دو نوع معمولی و دلفینی هستند. استفاده از اسپکلوم برای بیمار هیچ ضرری ندارد و وسیله ای برای معاینه میباشد.
ناموجود
اسپکلوم دلفینی سایز Small - بکر(ظریف پلیمر) با استفاده از پیچی که روی اسپکلوم وجود دارد این وسیله باز میشود و بافت های بدن را کنار میزند تا معاینه انجام شود.
ناموجود
اسپکلوم سایز Medium - بکر(ظریف پلیمر) اسپکلوم وسیله ای برای معاینات واژینال بانوان است که کاملا استریل و یک بار مصرف هستند.
ناموجود
اسپکلوم سایز Small - بکر(ظریف پلیمر) این محصول از جنس پلاستیک نشکن ساخته شده است و احتمال شکستن آن هنگام معاینه در بدن بیمار صفر است
ناموجود
ماسک - APEX ماسک اپکس دارای فیلتر هوا بوده و اجازه ی ورود هوای آلوده را به منبع تنفس شما نمیدهد.
ناموجود
ماسک - N95 استفاده از ماسک یه هنگام آلودگی هوا و نیز وجود گرد و غبار در هوای محیط امری اجتناب ناپذیر است.
ناموجود
ماسک سه لایه کشی - King این ماسک ها از الیاف پارجه ای پنبه ای ساخته شده اند که ضد حساسیت بوده و برای کاربر مشکلی به وجود نمیاورد.
ناموجود
ماسک سه لایه کشی - ساخت ایران استفاده از ماسک به منظور جلوگیری از ورود هوای آلوده به مجاری تنفسی و هنگام سرماخوردگی برای پیشگیری از سرایت ویروس انجام میگیرد.
ناموجود
گلکسی ماسک بوفالو یکی از بهترین مدل های ماسک برای مصرف در اماکن عمومی می باشد.این ماسک دارای وزن سبکی می باشند و به دلیل فاصله ای که با دهان مصرف کننده دارد امکان مکالمه را برای فرد آسان تر می کند زیرا رطوبت دهان را به خود جذب نمی کند و با دهان ارتباط ندارد. در طراحی این ماسک ها از بند کشی و گیره ی بینی استفاده شده است که باعث می شود ماسک به صورت کامل روی صورت قرار بگیرد و از روی بینی به سمت پایین کشیده نشود.
47,500 تومان
ماسک 3D چهار لایه face mask: دارای ۵ لایه شامل یک لایه اسپان‌باند ۲۵ گرمی، دو لایه اسپان‌باند ۴۰ گرمی و دو لایه ملت‌بلون ۲۵ گرمی استفاده از پرس التراسونیک برای دوخت درزها و اتصال کش ماسک دارای فیکساتور فلزی بینی تولیدشده به رنگ مشکی کاهش بخار کردن شیشه‌های عینک در زمان استفاده از ماسک استفاده‌ی راحت‌‌تر از ماسک به علت فضای بیشتر بین دهان و ماسک در مقایسه دیگر انواع ماسک‌های تنفسی استفاده از ماسک‌های پزشکی، یکی از اصلی‌ترین روش‌های پیشگیری از ورود هر نوع آلودگی به مجراهای تنفسی است
35,000 تومان 45,000 تومان