صفحه اصلی / فروش عمده و سازمانی

فروش عمده و سازمانی

انواع مختلف خرید سازمانی(عمده) از دنسیس به چه صورت می باشد؟

خرید عمده از دنسیس به طور کلی به دو دسته تقسیم میگردد :

  • خرید عمده از کالاهای موجود در وبسایت فروشگاهی دنسیس.
  • خرید عمده کالاهایی که در وبسایت فروشگاهی دنسیس موجود نمی باشند.
ثبت سفارش خرید کالا به صورت عمده از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟

کلیه درخواست های خرید عمده کالا از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن های 09126664030 و یا ارسال  مشخصات کالا و سایر شرایط درخواستی به ایمیل info@dansis.ir صورت خواهد پذیرفت.

مراحل خرید عمده از دنسیس چیست؟

پس از ثبت درخواست، همکاران بخش فروش ما، نهایتا ظرف 48 ساعت کاری به درخواست ها پاسخ خواهند داد. در صورت تایید خریدار، پیش فاکتوری از جانب دندانه ارائه خواهد گردید که خریدار موظف است به منظور نهایی شدن سفارش، 10% مبلغ کل سفارش را به عنوان بیعانه به حساب دنسیس واریز کند. مدت زمان ثبت سفارش تا ارسال کالا از طریق همکاران بخش فروش ما به اطلاع خریدار خواهد رسید.

شرایط و نحوه پرداخت خریدهای عمده به چه صورت خواهد بود؟

نحوه تسویه حساب خرید های عمده به دو صورت پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب دنسیس خواهد بود. در صورت انتخاب گزینه واریز به حساب، لازم است پیش از ارسال کالا، واریز وجه صورت پذیرد و شماره پیگیری آن از طریق ارتباط با تیم فروش سازمانی اطلاع رسانی گردد.

تمامی شفارشات شهرهای دیگر و شهرستانها به صورت واریز وجه به حساب دنسیس و پیش از ارسال کالا صورت میگرد.

امکان ارائه فاکتور رسمی جهت سفارشات عمده وجود دارد؟

بله، در صورت درخواست، فاکتور رسمی برای خریدار صادر می گردد.

نحوه ارسال محموله خرید و هزینه های مقتضی به چه صورت خواهد بود ؟

با توجه به شرایط خاص خرید های سازمانی، شرایط و زمان تحویل سفارش حتما پیش از ارسال به تایید شخص سفارش دهنده خواهد رسید؛ همچنین هزینه ارسال خرید های سازمانی به علت رقابتی بودن قیمت ها و تضمین مناسب ترین قیمت در ایران به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط عودت کالاهای خریداری شده به چه صورت خواهد بود؟

امکان بازگشت کالا برای سفارشات عمده وجود ندارد و تنها در صورت معیوب بودن کالاهای تحویلی، لازم است مورد ظرف 24 ساعت به بخش خدمات مشتریان دنسیس اطلاع رسانی گردد تا پس از آن متعاقب فرایند های مربوطه، کالاهای معیوب با کالاهای سالم تعویض گردند.

واتس آپ پیام دهید