شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

فایل دستی

381

برای درمان ریشه ، دندانپزشک به تعدادی فایل دستی نیاز دارد تا کانال ریشه را پاکسازی و شکل دهی کند. این نوع فایل ها از فولاد ضد زنگ یا نیکل تیتانیوم مستحکم ساخته شده اند ولی با این حال دارای انعطاف می باشند و دندانپزشک می تواند از آنها برای انواع کانال ها استفاده کند.

فایل های دستی شامل کا فایل ها ، اچ فایل ها و سی فایل ها می شود که هر کدام دارای سطوح،زوایا و سایز های متفاوتی هستند و کاربرد متفاوتی دارند.

Filters
فایل دستی مانی MANI_K یکی از فایل های پر مصرف و متفاوتی است که برای عصب کشی مورد استفاده قرار می گیرد . فایل های K نسبت به H دارای مقاومت بیشتری بوده و به صورت مفتول پیچیده شده می باشد .
ناموجود
ناموجود
فایل دستی Mani - K از پرمصرف ترین فایل دستی ها برای عصب کشی دندان است. K فایل دارای مقاومت بیشتری نسبت به H بوده زیرا به جای تراش، مفتول پیچیده شده است و همچنین دارای سر گرد و بدنه گره ایی شکل می باشد.
ناموجود
Finger اسپریدر - Thomas که محصول FFDM PNEUMAT فرانسه می باشد . این محصول دارای کیفیت بسیار عالی ،انعطاف مناسب واستهلاک پایین می باشد که در دو طول 25 و 31 عرضه شده است.
128,000 تومان
H فایل اندو طول 25 - Thomas اچ فایل اندو دارای ساختار ارگونومیک می باشد و از استیل ضد زنگ ساخته شده است . این محصول دارای انعطاف بالایی می باشد و در بسته های 6 تایی به فروش می رسد.
115,000 تومان
H فایل اندو طول 31 - Thomas دارای ساختار ارگونومیک می باشد .از استیل ضد زنگ ساخته شده است .این محصول دارای انعطاف بالایی می باشد و در بسته های 6 تایی به فروش می رسد .
108,000 تومان
K فایل اندو طول 21 - Thomas کا فایل اندو دارای ساختار ارگونومیک می باشد و از استیل ضد زنگ ساخته شده است . این محصول دارای انعطاف بالایی می باشد و در بسته های 6 تایی به فروش می رسد .
98,000 تومان
K فایل اندو - Thomas کا فایل اندو دارای ساختار ارگونومیک می باشد و از استیل ضد زنگ ساخته شده است . این محصول دارای انعطاف بالایی می باشد و در بسته های 6 تایی به فروش می رسد .
115,000 تومان
K فایل اندو طول 28 - Thomas دارای ساختار ارگونومیک می باشد و از استیل ضد زنگ ساخته شده است . این محصول دارای انعطاف بالایی می باشد و در بسته های 6 تایی به فروش می رسد .
98,000 تومان
K فایل اندو طول 31 - Thomas کا فایل اندو دارای ساختار ارگونومیک می باشد و از استیل ضد زنگ ساخته شده است . این محصول دارای انعطاف بالایی می باشد و در بسته های 6 تایی به فروش می رسد .
108,000 تومان
K فایل FKG - ST K فایل FKG - ST دارای انعطاف بالایی هستند به طوری که این انعطاف باعث شده است از سایر K فایل ها متمایز شود و بر اساس استاندارد ارگونومیکی طراحی و تولید شده است. این محصول از استیل ضد زنگ ساخته شده است و در بسته ی 6 تایی و سایز بندی 2
185,000 تومان
اسپریدر طول 25 - Thomas این محصول برای پر کردن دندان به روش تراکم جانبی گزینه بسیار مناسبی می باشد. همجنین برای اتصال در گوتا پرکا از این اسپریدر استفاده میشود.
140,000 تومان
اسپریدر طول 31 - Thomas این اسپریدر برای پر کردن دندان به روش تراکم جانبی گزینه بسیار مناسبی می باشد. همجنین برای اتصال در گوتا پرکا از این اسپریدر استفاده میشود.
128,000 تومان
باربروچ - Thomas این محصول به واسطه ی داشتن بدنه ی خاردار ، برای تمیز کردن کانال بعد از عصب کشی استفاده می شود. مواد زائد به خار های این باربروچ می چسبد و از داخل کانال خارج می شود .
125,000 تومان
پلاگر - Thomas دارای سر صاف بوده و یک محصول مناسب برای تراکم عمودی می باشد که از سایز 15 تا 40 با رنگ های مشخص نیز طبقه بندی شده است .
128,000 تومان
فایل اسپریدر - Mani جهت پر کردن کانال طراحی شده و توسط آن می توان مواد را به انتهای ریشه فشار داد زیرا ساختار صاف و بدون شیار دارد .
ناموجود
فایل استیل TG این فایل قدرت تراش بسیار بالا با طول های 25 و31 میلی متر را دارد. از مزایای فایل استیل TG می توان به استاندارد های ISO / ADA و استفاده از آلیاژ فولاد ویژه در ترکیل آن که باعث مقاومت بالا در برابر شکستگی می شود. بسته بندی این محصول به
ناموجود
16,500 تومان
ناموجود
ناموجود