صفحه اصلی / سوالات متداول

به صورت حضوری هم میتوان خرید کرد؟

خیر، در راستای سیاست های تخصصی فروشگاه مبنی بر فروش آنلاین و ایجاد آرامش برای مشتریان محترم، خرید محصولات تنها به صورت اینترنتی و از طریق ثبت سفارش در سایت امکان پذیر می باشد.

امکان پرداخت هنگام تحویل کالا وجود دارد؟

از آنجاییکه فروشگاه برای ارسال سفارشات با سامانه های ارسال مرسولات همکاری می کند پرداخت وجه محصولات تنها در هنگام ثبت و تکمیل سفارش باید انجام شود و امکان پرداخت به پیک وجود ندارد.

برای ثبت سفارش حتما باید در سایت ثبت نام کرد؟

برای ثبت سفارش نیازی به عضویت اجباری در سایت نیست. می توانید مانند شکل زیر در صفحه ” تسویه حساب ” بعد از وارد کردن مشخصات تیک گزینه ” می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید؟ ” را نزنید و سفارش خود را پرداخت کنید.در نظر داشته باشید در صورت ثبت نام در سایت می توانید سفارش های خود را ببینید و برای سفارش های بعدی نیاری به وارد کردن مجدد مشخصات نیست.

عضویت دنسیس

چند سفارش مجزا ثبت کرده ام ولی می خواهم با هم ارسال شوند، امکان پذیراست؟

بله می توانید با تماس با شماره های 02122768185 در خواست خود را تلفنی ثبت کنید.پس از ثبت درخواست شما سفارش های مورد نظر یکجا ارسال خواهند شد.

نحوه بازگرداندن سفارش مرجوعی چگونه است؟

پس از مطالعه قوانین و مقررات مربوط به بازگرداندن کالا در صفحه قوانین و مقررات اگر کالایی که به دست شما رسیده است دارای این شرایط بود می توانید با هماهنگی با واحد فروش به شماره 02122768185 کالای خود را مرجوع کنید.

زمان انتظار برای تحویل سفارش پس از ثبت چقدر است؟

سریع ترین زمان ممکن♥

هزینه ارسال چقدر است؟

  • به علت رقابتی بودن قیمت های درج شده بر روی سایت هزینه ارسال محصولات بر عهده مشتری می باشد که با توجه به وزن مرسوله به صورت زیر است :

برای ارسال داخل تهران : قیمت مصوب پیک درون شهری

برای ارسال شهرستان : قیمت مصوب تیپاکس و پست

واتس آپ پیام دهید