شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

سرسوزن

308

ارتباط مستقیم سرسوزن ها با بدن بیماران این ضرورت را ایجاد میکند که کاملا استریل و یک بار مصرف باشند و در بسته بندی های وکیوم و بهداشتی عرضه شوند. سر سوزن ها دارای سایز های متفاوت برای استفاده های متفاوتی هستند و در برند های مختلف عرضه شده اند.

Filters
جهت تزریق داروهای بی‌حسی به درون لثه بیمارها،دکترها از سرسوزن‌های دندانپزشکی استفاده می‌شود. یک سرسوزن دندانپزشکی از ۴ قسمت اصلی شامل سوزن (Needle)، هاب (Hub) و دو کاور (Cover) تشکیل شده‌ است. از جمله مزایای این سرسوزن‌ها، تیز بودن دو سر کانولای مورد استفاده آن می‌باشد. بر روی هاب این سوزن، علامت مثلثی شکلی قرار دارد که نمایانگر جهت تیزی سوزن می‌باشد.
69,000 تومان 78,000 تومان
سر سوزن SIRIO سر سوزن SIRIO دارای دیواره ی بسیار نازک است . این سر سوزن ها توسط اشعه گاما استریل می شوند و از فولاد ضد رنگ ساخته شده اند .
ناموجود
سر سوزن DENJECT
ناموجود
سر سوزن NOP
ناموجود
سرسوزن تزریق دندان TG این محصول از سیلیکون مخصوص پوشیده شده است و در سایزهای بلند و کوتاه و ضخامت 3OG و 27G موجود می باشد. سرسوزن تزریق دندان TG برای تزریق مواد بی حس کننده در کلینیک های دندانپزشکی و مراکز ارتودنسی و ترمیم بافتهای دندان و لثه مورد
ناموجود
سرسوزن سها جهت تزریق به درون لثه مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بهترین تولیدات داخلی است . این سر سوزن ها در سایز های مختلف تولید و توزیع می گردد .
ناموجود