شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

مواد روکش موقت

502

بعد از عصب کشی دندان به تشخیص دندانپزشک برای محافظت از آن، از روکش دندان استفاده می شود. از آنجایی که مراحل ساخت روکش زمان بر است برای جلوگیری از آسیب دیدن دندان از روکش موقت استفاده می شود. 

روکش موقت از موادی ساخته می شود که میتواند چند هفته از حساسیت دندان و لثه محافظت کنند و به بیمار اجازه می دهد از دندان ترمیم شده برا جویدن غذا استفاده کند.

Filters
کامپوزیت آکریلی Biodinamica - Proviplast کامپوزیت آکریلی Biodinamica - Proviplast دارای خاصیت سلف کیور می باشد و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است این محصول قابلیت پالیش پذیری بالایی دارد و برای ساخت کراون موقت ، بریج، اینله و آنله مناسب اس
1,682,000 تومان
ماده روکش موقت Centrix - Access Crown از ویژگی های ماده روکش موقت Centrix - Access Crown می توان به تایم 1 دقیقه ای ستینگ اشاره کرد که به آسانی بدون تغییر شکل در 60 ثانیه از دهان خارج می شود. این محصول در شید های مختفل موجود می باشد و از هدر رفتن م
ناموجود
ماده ساخت روکش موقت کامپوزیتی- MASTER DENT برای (کراون و بریج) موقت می باشد . با بیس رزینی (کامپوزیت) سلف کیور و ماندگاری تا 80 روز و استفاده با گان 1:1 و 2:1 است که در سه شید A1 و A2 و A3 موجود می باشد .
1,950,000 تومان