شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

دستگاه ها

886

دستگاه تست قند خون قابل استفاده در منزل می باشد و حتی خود بیمار دیابتی می تواند به صورت روزانه از این دستگاه برای کنترل میزان قند خون خود استفاده کند.

بیمار به راحتی مقداری از خون را در جایگاه تعبیه شده در دستگاه قرار میدهد و پس از چند ثانیه میزان قند خون بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود . این دستگاه ها قابلیت ذخیره نتایج تست ها را دارند.

Filters
دستگاه تست قند خون - Accu-Chek Active این دستگاه قابلیت ذخیره کردن نتیایج تست قند خون را دارد و برای کنترل قند در مدت طولانی بسیار مناسب است.
ناموجود
دستگاه تست قند خون - Accu-Chek Performa این دستگاه نتیجه ی تست قند خون شما را در عرض 5 ثانیه و کاملا دقیق روی مانیتور اعلام میکند.
ناموجود
دستگاه تست قند خون - Bionime استفاده از دستکاه های تست قند خون راحت بوده و افراد دیابتی در منزل می توانند برای کنترل قند خون از آن استفاده کنند
ناموجود
دستگاه تست قند خون - کنتور پلاس این دستگاه تست خون ساخته ی کمپانی معتبر آلمانی بایر می باشد. این دستگاه دارای دقت خیلی بالایی میباشد و نتیجه آزمایش را کاملا درست نشان می دهد.
ناموجود
دستگاه تست قند خون - دایرکت Kmeter بدون نوار دستگاه قند خوی دایرکت فقط با نمونه ی خونی 0/7 میلی لیتر آزمایش قند خون را انجام می دهد و نتیجه را نمایش می دهد.
ناموجود
دستگاه تست قند خون - On Call Plus دستگاه تست قند خون استفاده ی خانگی و راحتی دارد. بیماران دیابتی به راحتی میتوانند با تست خون خود میزان قند خون خود را مورد آزمایش قرار دهند.
ناموجود