صفحه اصلی / درباره دنسیس

درباره دنسیس

فراگیر شدن موبایل های هوشمند و توسعه اینترنت دسترسی مردم را با دنیای آنلاین و دیجیتال مارکتینگ آسان ساخته است. بسیاری از فعالیت های روزمره هر کدام از ما که در ایام قدیم زمان، هزینه و انرژی زیادی از ما را صرف میکرد امروزه از طریق اتصال به اینترنت و چند کلیک ساده قابل اجراست. همچنین خرید های امروزی نیز متفاوت تر از قبل و روش سنتی صورت میگیرد و هر روز به این روش ها نیز اضافه می شود.

امروزه کمتر کسی برای خرید کالا بخصوص کالاهای تخصصی بدون نقد و بررسی و اطلاع کامل از کالای مدنظر خرید انجام می دهد. مشتریان قبل از خرید از تمامی اطلاعات و امکاناتی که در اختیارشان قرار داده شده نهایت استفاده را می برند و حق انتخاب بیشتری را طلب میکنند.

شرکت دندانه سپید سلامت چندین سال است که فعالیت خود را در زمینه فروش، توزیع و واردات تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی، پزشکی و آزمایشگاهی آغاز کرده و همواره قصد بر این داشته که مرجع نوینی در این زمینه باشد.

دندانه سپید سلامت

تنوع بالای دسته بندی های کالا مانند: مواد، ابزار و تجهیزات اندو، ترمیمی، پروتز، جراحی، پریو و لوازم مصرفی عمومی با قیمت بسیار مناسب و تضمین اصالت کالا در دنسیس عرضه می شوند. دنسیس با توجه به بر طرف کردن بخش عمده ای از نیاز بازار با استفاده از برندهای مختلف همواره در پی تکمیل نواقص و تامین نیازهای مشتریان خود می باشد امید است این رضایت و توانمندی افزون شود.

واتس آپ پیام دهید