شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

تست بارداری و اعتیاد

902
Filters
تست ۱۰ کاره - ساخت ایران این تست 10 نوع از مواد دارویی غیر مجاز را از ادرار فرد تشخیص میدهد و و نتیجه را نمایش می دهد.
ناموجود
تست ۳ کاره - روژان این کیت 3 نوع ماده ی اعتیاد آور غیر مجاز را تشخیص میدهد که به صورت خانگی و در کمپ های ترک اعتیاد به راحتی قابل استفاده می باشد.
ناموجود
تست ۵ کاره - روژان تست 5 کاره یک کیت 5 تایی می باشد که پس از آزمایش ادرار 5 ماده ی مخدر غیر مجاز را شناسایی و نتیجه را نمایش میدهد.
ناموجود
تست LH تخمک‌گذاری ساخت ایران برای اندازه گیری هورمون LH و تشخیص بهترین زمان باروری در بانوان باید از این وسیله استفاده شود
ناموجود
تست بارداری (بی بی چک) - کاستی مدیکور بی بی چک به راحتی میتواند میزان هورمون بارداری را اندازه گیری کرده و نتیجه را در کمتر از 5 ثانیه مشخص میکند.
ناموجود
تست بارداری (بی بی چک) خودکاری - روژان بی بی چک خودکاری همانند بی بی چک های کاستی ادرار فرد را مورد آزمایش قرار میدهد و میزان HCG را در بدن میسنجد.
ناموجود
تست بارداری (بی بی چک) کاستی روژان امروزه استفاده از بی بی چک ها در منازل بسیار معمول شده است . آسانی استفاده از بی بی چک ها سبب محبوبیت انها بین بانوان شده است
ناموجود
تست بارداری نواری با استفاده از تست بارداری حانگی بدون نیاز به پزشک و مراکز آزمایشگاهی میتوانید بارداری بودن یا نبودن خود کنترل کنید.
ناموجود
تست ترامادول - روژان ترامادول نیز مانند مورفین مصرف پزشکی دارد و در صورتی که بیمار درد بسیار شدیدی دارد با دستور پزشک برای تسکین درد تجویز میشود.
ناموجود
تست شیشه - روژان شیشه ماده ای به شدت اعتیاد آوری است که امروزه بسیاری از مصرف کننده گان به مصرف آن روی آورده اند.
ناموجود
تست متادون - روژان متادون ماده ای مخدر اعتیاد آور میباشد که مانند مورفین گاهی اوقات مصارف دارویی نیز دارد و فقط با نسخه پزشک به فروش میرسد.
ناموجود
تست مورفین - Medi Health بر خلاف تست بارداری در صورت مشاهده دو خط روی تستر یعنی نتیجه آزمایش منفی است
ناموجود
تست مورفین - روژان مورفین ، متادون و ترامادول موادی به شدت اعتیاد آور هستند با استفاده از تست های خانگی میتوان از وجود آنها در بدن مطلع گردید
ناموجود