شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

باند گچی ارتوپدی

982

هنگام شکستگی عضوی از بدن پزشک ارتوپد باید با استفاده از گچ گیری آن عضو به مدت معین آن عضو را ثابت نگه دارد تا استخوان شکسته شده ترمیم شود. استفاده از باند گچی در این نوع درمان بسیار شایع است و به راحتی می توان از این اندام مورد نظر را بی حرکت حفظ کرد.این باند ها دارای طول و عرض متفاوتی هستند که همین امر باعث می شود گچ گیری به نسبت سن بیمار و عضو آسیب دیده راحت تر انجام شود.

Filters
گچ فایبرگلاس ۳ اینچی - فیلکست طول گچ فایبر گلاس 3 اینچی 450 سانتی می باشد و عرض 3 اینچی دارد . این گچ ها در عرض های متفاوت عرضه شده اند.
ناموجود
گچ فایبرگلاس ۵ اینچی - فیلکست بافت استاندارد و سبک این محصول باعث میشود جریان هوا بااندام پانسمان شده برخورد داشته باشد.
ناموجود
گچ فایبرگلاس سایز ۲ - ویان کست گچ فایبر گلاس در سایز های مختلف ساخته و به بازار عرضه شده است تا امکان استفاده از انها در تمام نقاط بدن فراهم شود.ایتفاده از این گج ها مانع از عبور اشعه های ایکس نمیشود و بیمار میتواند با وجود گچ رادیولوژی شود. این گچ
ناموجود
گچ فایبرگلاس سایز ۴ - ویان کست گچ های فایبر گلاس به دلیل سبک بودن و شکل گیری راحت استفاده های فراوانی در بیماری های ارتوپدی دارد.
ناموجود