شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

باند کشی

981

در رفتگی، رگ به رگ شدن و آسیب دیدن اندام ناشی از سرمای هوا عواملی هستند که می توان از باند کشی برای درمان آنها استفاده کرد. باند های کشی را میتوان طبق نیاز و خواسته ی بیمار آنها را سفت و یا شُل استفاده کرد. همچنین برای گرم نگه داشتن ناحیه ی آسیب دیده از این باند ها استفاده می شود.

Filters
این باند ها کاملا فاقد لاتکس هستند. استریل نیستند اما قابل شستو شو اند. و برای بستن آن باید از سنجاق یا چسب های مخصوص باند استفاده شود.
27,950 تومان
باند کشی - التیام توس باند های کشی به دلیل دارا بودن خاصیت کشسانی بالا ، بر روی اندام آسیب دیده فشار میاورند و گردش خون را به جریان میاندازند . با به جریان افتادن گردش خون در بدن ورم ها و مشکلات وریدی از جمله واریس به مرور زمان کاهش می یابند . این
ناموجود
باند کشی ۱۰ سانتی‌متر - کاوه باند های کشی استفاده ی فراوانی در بیماری های ارتوپدی و میان ورزشکاران به هنگام آسیب دیدگی دارد. هنگام ایجاد مشکلات وریدی برای افراد بهتر است از این باند های کشی برای ایجاد گردش خون در بدن استفاده کرد و همچنین از این بان
ناموجود
باند کشی ۱۵ سانتی‌متر - کاوه استفاده از باند های کشی برای التیام التهاب های مفصلی و کشیدگی عضلات کاربرد مفیدی دارد. این محصول از ۷۰ درصد پلی‌استر و ۳۰ درصد کش‌ پلی‌یورتان ساخته شده است و برای پوست کاملا بی ضرر و غیر حساسیت زا هستند.
ناموجود
باند کشی ۲۰ سانتی‌متر - کاوه افرادی که دچار بیماری های وریدی و یا واریس هستند بهتر است با استفاده از باند های کشی به برگشت خون به سیاهرگ ها کمک کنند.
ناموجود
باند کشی ۵ سانتی‌متر - کاوه جنس پلی استری این محصول امکان استفاده ی طولانی مدت را برای بیمار فراهم میکند.
ناموجود
باند کشی ۷.۵ سانتی‌متر - کاوه باند های کشی با اندازه های عرضی متفاوت برای استفاده در تمام اندام های بدن عرضه شده است.
ناموجود